Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Andris Ērglis

Andris Ērglis kopā ar Momo dzied par matemātiku

Dziedātājs Andris Ērglis, bērnu ansamblis Momo un komponists Jānis Strazds, klātesot virknei draugu un atbalstītāju, prezentējuši bērnu mūzikas albumu Skaitļu pasaule, pavēstīja Citu putnu pārstāve Anete Strazda.

Andris Ērglis un ansamblis Momo piedāvā bērniem muzikālu izrādi

No piektdienas līdz 21.oktobrim VEF Kultūras pils Lielajā zālē notiks VEF Kultūras pils bērnu vokālā ansambļa Momo un dziedātāja Andra Ērgļa muzikāla izrāde _Burvju_ skaitļi, informēja VEF Kultūras pils Mākslinieciskās nodaļas vadītāja Ilze Tumulkāne.

Andris Ērglis dzimšanas dienu atzīmēs ar īpašu koncerttūri

Dziedātājs Andris Ērglis savu 30.dzimšanas dienu nolēmis atzīmēt ar īpašu koncerttūri, kuras laikā uz skatuves kāps kopā ar maestro Raimondu Paulu, pazīstamiem pašmāju māksliniekiem un bigbendu Mirāža. Savu jubileju dziedātājs ar koncertu sēriju Andrim Ērglim 30 atzīmēs janvārī, uz skatuves aicinot gan ar māksliniekus, kuriem bijusi liela nozīme viņa karjeras attīstībā, gan arī savus draugus un domubiedrus.

Pavasarī gaidāmi koncerti Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts

No 8. marta līdz 22. aprīlim 16 koncertos visā Latvijā būs iespēja dzirdēt jaunu koncertprogrammu Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts, Kulturasdiena.lv informē rīkotāji, Izklaides producentu apvienības 7 pārstāve Maija Tālberga.Koncertprogrammas repertuārā būs stāsti par pavasari, mīlestību, sapņiem un kaisli, kas tiks stāstīti skaistā mūzikas valodā.

Ērglis: Mani izglāba draugi un bērni

Dziedātājs Andris Ērglis jau var atskatīties uz desmit koncertdarbības gadiem. Līdz šim plašākai publikai labi pazīstams kā lirisku poproka balāžu meistars, nesen viņš sagādāja pārsteigumu, uzvarot šovā Mūsu zelta dziesma ar iespaidīgi nodziedātu Līvu smagā roka klasiku, Ainara Virgas Dzimto valodu. Jāņa Lūsēna mūziklā Sniega karaliene, kura pirmizrādes nupat bija skatāmas Rīgā un javārī būs citās Latvijas pilsētās, dziedātājs, kuru dzeltenā prese gada sākumā dēvēja par «grūtā periodā» nonākušu, Kaja lomā var apliecināt, ka viņš, runājot Lūsēna vārdiem, ir vislabākais dziedātājs Latvijā, un arī uz skatuves izdzīvot kaislības, līdzīgas tām, kas Ērgli gandrīz pazudināja.

Jaunais Raimonda Paula dziesmu albums - lejupielādējams bez maksas

Ceturtdien, 4.februāra dienasgaismu ieraudzīs albums “Caur rozā brilēm”, kurā divpadsmit  jaunas un publiski vēl neizskanējušas Raimonda Paula dziesmas ieskaņojis Andris Ērglis, informē Guntars Račs, “Mikrofona ieraksti”.  No 4.februāra līdz 8.februārim visas albuma dziesmas bez maksas būs lejupielādējamas portālā Doremi.

AUDIO: Andris Ērglis ierakstījis “Tautas kalpu dziesmu”

Dziedātājs Andris Ērglis nepaliek vienaldzīgs pret apkārt notiekošo, un piedāvā arī savu stāstu par “tautas kalpiem”, jaunajā Jāņa Strazda un Guntara Rača dziesmā “Tautas kalpu dziesma” izdziedot vārdus;- “Klausies manos vārdos , brālīt, neskaties uz darbiem, pat ja tie tev izliksies par skarbiem….” Kā uzskata dziedātāja pārstāvis G.

Andris Ērglis Latvijas koncertturneju noslēgs Liepājā

19.jūnijā plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē ar īpašu koncertu noslēgsies Andra Ērgļa koncertturneja pa 14 Latvijas pilsētām, informē Liepājas Olimpiskā centra pārstāvis Aigars Kārkliņš. Turneju A.Ērglis uzsāka šī gada pavasarī, un tās laikā koncerti sniegti Balvos, Aizkrauklē, Rēzeknē, Gulbenē, Smiltenē, Alūksnē, Limbažos, Ogrē, Bauskā, Jelgavā, Talsos, Kuldīgā, Saldū un Preiļos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide