Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Dāvanas

Dāvanas pievienotā vērtība

Nu kuram cilvēkam gan nepatīk saņemt dāvanas! Taču ir divu dažādu tipu cilvēki. Vieni nepacietīgi grib redzēt dāvanu un nepievērš uzmanību iesaiņojumam, bet citi izpēta visu līdz sīkumam, vēl vairāk – cenšas saglabāt kaut kādus rotājumus, aukliņu, pat papīru, kurā bijusi iesaiņota dāvana, gan tāpēc, ka tā ir kā dāvanas pievienotā vērtība, gan arī tāpēc, ka daļu no dāvanas iesaiņojuma materiāliem radoši var izmantot pēc tam, kad dāvana jau izsaiņota. Tieši tāda pati ir divu tipu cilvēku attieksme pret dāvanas saiņošanu – vieni pat zelta gredzenu var pasniegt, izņemot no kabatas un ar visu cenu zīmi, bet citi ziepju gabaliņu pratīs iesaiņot neparasti un stilīgi.

VIDEO: Saeimas dāvanu krātuve

Saeimas Preses dienests videosižetu ciklā Cauri laikiem šoreiz sarūpējis stāstu par Saeimas dāvanu kolekciju, kas sākta veidot pirms vairāk nekā 20 gadiem un pašlaik tajā ir jau 850 dāvanas no dažādu valstu parlamentu delegācijām, privātpersonām un sportistiem.

KNAB aicina Veselības ministriju definēt atļautās dāvanas

28% respondentu, kas poliklīnikās vai slimnīcās saņēmuši medicīnas pakalpojumus, izmantojuši kādus neoficiālus maksājumus vai pazīšanos, vēsta tirgus un sociālo pētījumu aģentūras Latvijas fakti sabiedriskās domas aptauja.

Zlidnis, Šēnberga un Zemgals sacentīsies dāvaņu saiņošanā

Piektdien, 21.decembrī no plkst. 13.00 līdz 15.00 dāvanu saiņošanas zibensturnīrā savu veiklību Ziemassvētku dāvanu saiņošanā demonstrēs sabiedrībā zināmi cilvēki - raidījuma Kinomānija vadītājs Kaspars Zlidnis, TV seja Ketija Šēnberga, kā arī dziedātājs Viktors Zemgals. Sacensības notiks tirdzniecības centrā Domina Shopping.

Keitija Holmsa meitas dāvanām iztērējusi ap 50 000 ASV dolāru

****Holivudas aktrise Keitija Holmsa, kura šogad izšķīrusies no aktiera Toma Krūza, sešgadīgās meitas Suri Ziemassvētku dāvanām iztērējusi ap 50 000 ASV dolāru, vēsta ārzemju mediji. Aktrise cenšoties lutināt Suri, ņemot vērā, ka šķiršanās dēļ mazajai meitenei šis ir bijis smags gads.

Idejas Valentīndienas dāvanām

Svētā Valentīna vārds saistās ar vismaz trim vēsturiskām personām, kas glābušas slepenus mīlētājus no netaisnīgiem laulību aizliegumiem, ar Romas katoļu baznīcu, ar pirmo nosūtīto mīlestības vēstuli un slaveno parakstu "From Your Valentine". Leģendas un vēsturi atstāšu vēsturniekiem, bet mēs dosimies nelielā ekskursijā pēc idejam, kas iepriecinātu mīļoto…

Vīrieši Valentīndienas dāvanu iegadei tērēs vairāk nekā dāmas

Gandrīz trešdaļa sieviešu (29%) izvēlētos rotas, ja Valentīndienā, 14.februārī, tiktu piedāvāta viena izvēles iespēja dāvanai (saskaņā ar Sentient Decision Science pētījuma datiem). Otrajā vietā dāmas ierindo saldumus un ziedus (20%).

Dāvanu iesaiņošanas padomi steidzīgajiem

Tā ir briesmīga sajūta, kad pēdējā brīdī iegādātu dāvanu vajag steigšus iesaiņot un paniski pa māju tiek meklēti dāvanu maisiņi, kuriem varētu piešķirt otro (vai pat n-to) dzīvi.. Pēc visiem Mērfija likumiem dāvana kā likts ir par puscentrimetru lielāka par atrasto maisiņu..

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide