Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Deputāti

Rīgas domes deputātiem algas neiesaldēs

Rīgas domes koalīcija nolēmusi neiesaldēt deputātu algas, preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP). Atalgojuma palielinājums veidojas, palielinoties bāzes atalgojumam vidējās algas kāpuma valstī dēļ.

Saeimā rudens sesijā visaktīvāk debatējis Zariņš

Saeimas sēdēs šī gada rudens sesijā kopš 4.septembra visvairāk debatējis deputāts Ivars Zariņš (Saskaņa), kurš no parlamenta tribīnes uzstājies 68 reizes, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Deputāti dodas svētku brīvdienās

Saeimas deputāti piektdien dodas svētku brīvdienās - lai arī parlamenta sesija oficiāli beigsies pēc Ziemassvētku brīvdienām, tomēr jau šodien parlamentā nav ieplānotas komisiju sēdes vai citi pasākumi.

Deputāti nonāk līdz kautiņam

Ilgstošas domstarpības divus Inčukalna novada domes deputātus novedušas līdz kautiņam - Saskaņas pārstāvis Igors Purmalis apgalvo, ka cits deputāts Ivo Bernats (Vidzemes partija) iesitis viņam ar metāla cauruli, salaužot degunu un pārsitot aci. Abiem vīriešiem ir atšķirīgs skatījums uz notikušo, taču zīmīga šķiet pašvaldības vadības reakcija - tā pašlaik izteikti izvairās jebko komentēt, sakot, ka oficiālu dokumentu joprojām tās rīcībā nav. Arī policijas informācija daudz vairāk skaidrības nevieš, jo incidenta izmeklēšana turpinās, pirmdien lasāms laikrakstā Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide