Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -6 °C
Apmācies
Pirmdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Eiropas Cilvēktiesību tiesa

Kremlis neklausīšoties ECT spriedumā

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) nospriedusi, ka Krievijas valsts ir atbildīga par bijušā Krievijas Federālā drošības dienesta darbinieka Aleksandra Ļitviņenko noslepkavošanu Londonā 2006. gadā.

ECT pieprasa nekavējoties atbrīvot Navaļniju; Krievija prasību noraida

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieprasījusi Krievijas varasiestādēm atbrīvot opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, liecina politiķa tīmekļa vietnē trešdien publicētais dokuments. Saskaņā ar ECT lēmumu Navaļnijs atbrīvojams nekavējoties. Atbildot ECT prasību Krievija trešdien paziņojusi, ka neesot nekāda tiesiska pamata to darīt.

Novum Riga taisnību meklēs Eiropas Cilvēktiesību tiesā

Teju pusgada diskusijas un dokumentālu pierādījumu sniegšana tiesībsargājošajām institūcijām, lūdzot atcelt arestu lielākajai daļai finanšu līdzekļu no kopsummā deviņiem miljoniem eiro labdarības fondam Novum Riga Charitable Foundation (Novum Riga) nav rezultējušās pozitīvā iznākumā. Līdzekļu aresti atcelti nav, tādēļ fonda vadība sagatavojusi sūdzību Eiropas Cilvēktiesību tiesā par nesamērīgu un diskriminējošu attieksmi, tikai uz aizdomu pamata arestējot gandrīz visus fonda finanšu līdzekļus, kas teju pilnībā bloķējis Novum Riga darbību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide