Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Jūrmalas dome

Jūrmalas domes ārkārtas sēdē deputāti lēmuši paaugstināt sev algas

Šodien Jūrmalas domes ārkārtas sēdē deputāti lēmuši paaugstināt sev algas, aģentūru LETA informēja opozīcijā esošās Nacionālās apvienības (NA) frakcijā, savukārt dome oficiālu informāciju par sēdē lemto nesniedz, aicinot gaidīt, kad tā tiks publicēta pašvaldības mājaslapā.

Pie iebraukšanas Jūrmalā veidojas sastrēgumi: aicina caurlaides iegādāties elektroniski

Tuvojoties vasarīgi karstajām brīvdienām un novērojot rindas pie caurlaižu iegādes punkta, Jūrmalas pašvaldība aicina autobraucējus caurlaides iebraukšanai pilsētā iegādāties elektroniski: portālā jurmala.lv, ar Mobilly, Europark vai Citadele aplikāciju starpniecību, lai neveidotu sastrēgumus pie iebraukšanas pilsētā. Iebraukšanas maksa Jūrmalā ir 2 eiro. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privāti ierīkotas autostāvvietas.

Mežecka dubultmandāts norāda uz robiem likumos

"Juristi visu nav iztamborējuši tā, kā vajadzīgs," secina Jūrmalas valstspilsētas vēlēšanu komisijas vadītājs Aivars Griķis, runājot par Romāna Mežecka deputāta mandātu divās pašvaldību domēs vienlaikus.

Vērsīsies Satversmes tiesā

Jūrmalas dome nākamnedēļ varētu lemt par vēršanos Satversmes tiesā sakarā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Jūrmalas domes saistošos noteikumus par iebraukšanas maksas perioda pagarināšanu visa kalendārā gada ietvaros, tātad ārpus vasaras sezonas. Ļoti iespējams, ka VARAM iebildumu rezultātā nākamajā gadā iebraukšanas maksa būs līdzšinējā – divi eiro par reizi – un tiks ieviesta tikai vasaras sezonā. Taču plānotos ienākumus pašvaldība varētu mēģināt iegūt citādi, proti, izveidojot maksas autostāvvietas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide