Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija

Jūrmalas muzejs

Jūrmalas muzejā būs skatāmas trīs jaunas izstādes

No 14. februāra Jūrmalas muzejā skatāmas trīs jaunas izstādes, kurās visās risināta viena tēma - indivīda un sabiedrības attiecības. Tekstilmāksliniece Inese Jakobi, gleznotājas Ivonna Zīle un Inga Jurova savos darbos meklē atbildes uz jautājumiem par personības vietu konkrētā sabiedrībā, par kopīgo un atšķirīgo, par robežšķirtni starp es un citi.

Par lietām ap mums. Jaunākās Jūrmalas izstādes par kluso dabu un sarunāšanos

Jaunais gads Jūrmalas kultūras dzīvē iesāksies ar vairāku jaunu izstāžu atklāšanu. No 5. janvāra līdz 11. februārim Jūrmalas muzeja (Tirgoņu iela 29, Jūrmala) otrā stāva zālēs būs aplūkojama Jūrmalas mākslinieku biedrības izstāde Klusā daba neklusē, kurā būs eksponētas gan pēdējos gados radītas klusās dabas, gan arī Jūrmalas muzeja krājumā esošie darbi, kas aptver plašu laika periodu – no XVIII gadsimta otrās puses līdz pat mūsdienām –, katrs no tiem raksturo savu laikmetu, tradīcijas un stilu.

Starptautiskās mākslas biennāles Marīna 2023 galveno balvu saņem Ingrīda Ivane

Piektdien, 7. jūlijā, 4. Starptautiskās mākslas biennālē Marīna 2023 Jūrmalas muzejā un Jūrmalas Brīvdabas muzejā atklāta konkursizstāde Ūdensdievam uz pleciem. Izstādē eksponēti vairāk nekā 140 darbi dažādās tehnikās, kurus pieteikuši mākslinieki no 7 valstīm. Šogad galvenā balva piešķirta gleznotājai Ingrīdai Ivanei, informēja biennāles rīkotāji.

Aspazijas mājā Dubultos būs skatāmas maģiskās jūras būtnes

Ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 15.00 Aspazijas mājas izstāžu zālē tiks atklāta izstāde Maģiskās jūras būtnes. Kur tās mīt?. 4. Starptautiskās mākslas biennāles Marīna 2023 ietvaros rīkotā ekspozīcija atklās Aspazijas radīto jūras pasauli, kurā mīt dažādas mītiskas un maģiskas radības, kurām vaibstus piešķīrusi māksliniece Velta Emīlija Platupe.

Jūrmalā norisināsies 4. Starptautiskā mākslas biennāle Marīna 2023

No 7. jūlija līdz 3. septembrim Jūrmalas mākslas telpās un brīvdabā notiks 4. Starptautiskā mākslas biennāle Marīna 2023. Atbilstoši šī gada tēmai Ūdensdievam uz pleciem mākslinieki pievērsušies personīgai pieredzei saistībā ar jūru. Mākslas cienītāji varēs apmeklēt septiņas vizuālās mākslas izstādes, radoši izzinošus pasākumus un aktivitātes ģimenēm ar bērniem, informēja biennāles rīkotāji.

Aicina pieteikt darbus biennāles Marīna 2023 konkursizstādei

Māksliniekus aicina pieteikt darbus 4. starptautiskās jūras tematikai veltītās mākslas biennāles Marīna 2023 konkursizstādei Ūdensdievam uz pleciem, kas no 6. jūlija līdz 3. septembrim notiks Jūrmalā, informēja biennāles rīkotāji.

Atjaunotais Jūrmalas teātris ver durvis skatītājiem

Izrāžu sezonu atjaunotajās telpās janvārī sācis Jūrmalas teātris, kurā darbojas amatierteātra aktieru trupa, leļļu teātra studija un jauniešu teātra studija. Skatītāji aicināti apmeklēt teātra iestudējumus pieaugušajiem un leļļu izrādes bērniem, informēja Jūrmalas pašvaldības pārstavji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide