Laika ziņas
Šodien
Migla

Oļegs Osinovskis

Tiesnesis: Osinovskis deva naudu Magonim kā privātpersonai

Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis deva naudu bijušajam VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājam Uģim Magonim kā privātpersonai par viņa interešu lobēšanu Krievijas dzelzceļā, līdz ar to abu personu rīcībā nav konstatējams nozieguma sastāvs, norāda Vidzemes rajona tiesas Limbažos tiesnesis Kārlis Jansons, kurš pirmajā instancē pieņēma lēmumu šajā lietā.

Pirmās instances tiesa attaisno

Vidzemes rajona tiesa Limbažos ir attaisnojusi par kukuļošanu pusmiljona eiro apmērā apsūdzēto bijušo va/s Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski. Spriedums nav galīgs, to iespējams pārsūdzēt Vidzemes apgabaltiesā.

Pirmās instances tiesa attaisno Magoni un Osinovski

Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien attaisnoja par kukuļošanu apsūdzēto bijušo VAS Latvijas Dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski.

KNAB jautājis Osinovskim par Elksniņa lomu iespējamā kukuļa Jurašam organizēšanā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izjautājis kukuļdošanā apsūdzēto Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski, vai pašreizējais Daugavpils domes deputāts, bijušais Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (Saskaņa) organizējis miljonu eiro toreizējam KNAB darbiniekam Jurim Jurašam, lai bijušā AS Latvijas dzelzceļš vadītāja Uģa Magoņa krimināllietā pants no kukuļdošanas tiktu pārkvalificēts uz tirgošanos ar ietekmi, intervijā žurnālam Klubs sacīja Osinovskis.

Raidījums: Pusmiljonu Sprūda drošības naudai aizdevusi LAU locekle Udalova

Avots pusmiljonam eiro bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda drošības naudai, ko iemaksāja viņa brālis Kristaps, ir aizdevums no Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) valdes locekles Anastasijas Udalovas. Tas kļuvis zināms Latvijas Televīzijas raidījumam de facto. Udalovas līgavainis ir Latvijas Dzelzceļa kukuļu lietā apsūdzētais Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis.

Magoņa korupcijas skandāla ietekme var sniegties tālu

Ģenerālprokuratūrai uzsākot kriminālvajāšanu pret bijušo AS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski, kā arī, pēc Dienas rīcībā esošas neoficiālas informācijas, piemērojot piespiedu ietekmēšanas procesu pret juridisku personu, kas, pēc visa spriežot, ir kāds no Osinovskim piederošajiem uzņēmumiem, apsūdzētais uzņēmums var tikt izslēgts no publiskajiem iepirkumiem, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide