Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase

Latvieši un ķīnieši atklāj jauno sezonu Siguldas trasē

Ceturtdien, 3. oktobrī, atklāta bobsleja un kamaniņu trases Sigulda jaunā sezona. Treniņus uzsākuši 15 kamaniņu sporta pārstāvji no Ķīnas, kuriem visa mēneša garumā pievienosies vēl vairāki komandas biedri skeletonisti, informē pašvaldība.

PK posms bobslejā un skeletonā Siguldā notiks arī nākamgad

Lai gan jaunā Pasaules kausa sezona bobslejā un skeletonā vēl nav sākusies, Latvija saņēmusi uzaicinājumu arī 2019./2020.gada sezonā rīkot augstākā līmeņa sacensības, ceturtdien preses konferencē atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidents Jānis Kols.

Siguldas trasē uzsākta ledus liešana

Bobsleja un kamaniņu trasē Sigulda, kurā 2026.gadā, iespējams, sadarbībā ar Zviedrijas pilsētu Stokholmu, notiks renes sporta veidu olimpiskās spēles, uzsākta trases braucamās daļas saldēšana, ko veic augsti kvalificēti un pasaulē novērtēti Latvijas speciālisti, vēsta pilsētas pašvaldība.

Ekmanis par PK posmu Siguldā: Pieredze mums ir, gribam sarīkot īstus svētkus

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) trīs gadu darbs ir atmaksājies ar Pasaules kausa posma iegūšanu skeletonā un bobslejā, organizācijas ģenerālsekretāram Zintim Ekmanim paužot gandarījumu, ka Latvijas sporta līdzjutēji tagad klātienē Siguldas trasē varēs baudīt šo sporta veidu labākos pārstāvjus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide