Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Telia

Telia neizpratnē par valdības lēmumu

Par Latvijas valdības atteikšanos no saprašanās memoranda ar Telia Company, uzņēmuma plāniem un integrēto telekomunikāciju pakalpojumu – ar Telia reģionālo vadītāju Latvijā Kenetu Rodni sarunājas Andis Sedlenieks.

Telia vadītājs nolēmis pamest amatu

Zviedrijas telekomunikāciju kompānijas Telia Company vadītājs Jūhans Dennelinds paziņojis uzņēmuma padomei, ka plāno atstāt šo amatu, kurā aizvadījis sešus gadus.

Amatu atstāj Telia Sonera valdes loceklis Andersons

Telia Company viena no augstākajām amaptersonām, valdes loceklis Roberts Andersons, kurš vēl nesen viesojās Latvijā saistībā ar sarunām par valstij daļēji piederošo uzņēmumu LMT un Lattelecom apvienošanu, atstās uzņēmumu, liecina paziņojums Telia mājaslapā.

Kučinskis: Iespējams, Telia tikai baidīja ar aiziešanu no Latvijas

Iespējams, Zviedrijas koncerns Telia tikai baidīja ar aiziešanu no Latvijas, ja netiks apvienoti telekomunikāciju uzņēmumi SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) un SIA Lattelecom, bet katrā ziņā valdība ir gatava sadarboties ar Telia, lai abus uzņēmumus attīstītu, otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Finanšu ministre atbalsta Lattelecom un LMT apvienošanu

Valstij kā SIA Lattelecom un SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) akcionārei ir jābūt atbildīgai par savu aktīvu efektīvu izmantošanu, tāpēc uzņēmumu apvienošana būtu lietderīga, intervijā aģentūrai LETA sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Telekomunikāciju gigants atmaskots

"Es ieteiktu painteresēties par laiku pēc 2006.gada, par kuru pastāv aizdomas, ka TeliaSonera piekopusi šaubīgu praksi vairākās ārvalstīs," intervijā Andim Sedleniekam stāsta Patrīcija Hēdeliusa - grāmatas par telekomunikāciju milža TeliSonera darba metodēm autore.Fragments no intervijas:**Pērnā gada oktobrī Zviedrijā klajā nāca jūsu grāmata Telia - valdības un korupcijas alianse (zviedru valodā: TELIA - Alliansregeringen och korruptionen).

Lemešonoks: Kapitāldaļu īpašā nozīme hibrīdkarā

Mūsu ikdienu caurauž interneta/sakaru tehnoloģijas, bet to svarīgumu joprojām nenovērtējam. Tādu secinājumu rada sociologu aptauja, kā sabiedrība vērtē Latvijai piederošu stratēģisku uzņēmumu nonākšanu ārzemju īpašnieku rokās – un kuras nozares uzskata par savai drošībai būtiskām. Baidos, ka apkopotie cilvēku priekšstati var valdību mudināt uz pārsteidzīgu, pat politiski pašnāvniecisku rīcību ar valstij daļēji piederošiem sakaru uzņēmumiem.

TeliaSonera varētu pārdot tai piederošās Lattelecom un LMT akcijas

Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža TeliaSonera Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA Lattelecom un SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) akciju pārdošanu, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide