Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Kriminālziņas

Nepilngadīgais Daugavpilī pastrādā sevišķi cietsirdīgu slepkavību(12)

Sestdien Daugavpilī tika atrasts sievietes līķis ar durtām brūcēm ķermeņa apvidū un citām vardarbīgas nāves pazīmēm. Pēc ekspertīzes noskaidrots, ka cietušajai nodarīti vairāk nekā 40 naža dūrieni. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Diennakts laikā tika aizturēts aizdomās turamais, kuram pirmdien ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde (VP LRP).

Bezvēsts pazudušais Vilis Biezais atrasts miris

80 gadus vecais rīdzinieks Vilis Biezais, kurš pazuda 2018. gada 29. jūlijā Rīgā, Imantas mikrorajonā, un kuru meklēja ar Bezvēsts.lv brīvprātīgo palīdzību, sestdien atrasts miris, vēsta organizācija.

Festivālā Baldonē par narkotiku tirgošanu aiztur divus jauniešus(1)

Nedēļas nogalē Baldones novadā notika festivāls, kurā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa policisti kopā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem veica preventīvos pasākumus narkotiku aprites ierobežošanas jomā. Rezultātā par narkotiku tirgošanu aizturēti divi jaunieši, tostarp nepilngadīgais. Tāpat aizturēti vairāki narkotiku lietotāji.

Daugavpilī uziet sievietes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm

Pagājušās nedēļas beigās Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī kādā dzīvoklī NMPD mediķi konstatējuši sievietes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Notikuma vietā nekavējoties ieradās VP Daugavpils iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un tajā pašā dienā aizturēja iespējamo vainīgo personu, vēsta likumsargi.

Meklē kopš Līgo dienas bezvēsts prombūtnē esošo Oļegu Šeluhinu(1)

6.jūlijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī saņemta informācija par to, ka 23.jūnijā ap plkst. 10:15 no savas dzīvesvietas Ventspils novadā, Užavas pagastā izgājis Oļegs Šeluhins, dzimis 1951.gadā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Notver jauniešus, kuri Mežciemā brutāli nogalināja sievieti(7)

Otrdien, 24. jūlijā, Valsts policija (VP) aizdomās par 1957. gadā dzimušas sievietes slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību personu grupā, kā arī zādzību, Rīgā aizturēja divus jauniešus. Aizdomās turētie pēc nozieguma izdarīšanas bēga uz citu pilsētu un, pateicoties policistu ātrai rīcībai, viņi Rīgā, Juglas mikrorajonā, drīz vien tika aizturēti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētie atrodas izolatorā, portālu Diena.lv informēja VP.

Čiekurkalnā uzieta nelikumīgas dīzeļdegvielas uzglabāšanas stacija(1)

Pagājušās nedēļas izskaņā Valsts policija (VP) veica kratīšanu angāros Čiekurkalnā, Rīgā, kur uzgāja profesionāli izveidotu naftas produktu uzglabāšanas staciju. Trīs angāros atradās ap pussimts naftas produktu uzglabāšanai paredzētu tvertņu, kas bija savienotas ar cauruļvadu sistēmu, nodrošinot ērtu un ātru nelegālās preces uzpildīšanu. Izņemts gandrīz 40 tonnas dīzeļdegvielas, portālu Diena.lv informēja VP.