Laika ziņas
Šodien
Migla

Novados

Viesulī nopostītā zemnieku saimniecība papildu atbalstu no valsts tomēr nesaņems(13)

Pēc vēršanās pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) jūlijā virpuļviesulī nopostītā Balvu novada zemnieku saimniecība papildu valsts finansējumu tomēr nesaņems, noskaidroja aģentūra LETA. Krastiņu saimnieks Aldis Baranovskis aģentūrai LETA skaidroja, ka apmēram mēnesi pēc vēstules nosūtīšanas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Krastiņos ieradusies komisija, lai apzinātu postījumus. Pirms dažām dienām saimnieks saņēmis vēstuli, kurā VARAM informējusi, ka tās rīcībā nav finanšu līdzekļu, ko tā būtu tiesīga piešķirt saimniecībai.

Veiksmīgas sakritības rezultātā izglābj divus cilvēkus(3)

Pirmdien veiksmīga sagadīšanās ļāva operatīvi izglābt dzīvību diviem cilvēkiem Ozolnieku ezerā. Proti, divi peldētāji bija iekūlušies nepatikšanās un sāka slīkt tieši brīdī, kad pie ezera uz ikmēneša praktiskajām nodarbībām bija ieradušies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki.

KNAB piemēro naudas sodu Gulbenes mēram

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam (ZZS) par pašvaldības transportlīdzekļa izmantošanu privātajām vajadzībām, liecina informācija KNAB mājaslapā.

Dundagā briest dumpis © DIENA(3)

Aizstāvot 9. augustā no amata atcelto Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju Aldi Pinkenu un paužot negatīvu attieksmi pret novada domes vadības stilu un pašvaldības attīstības virzieniem, ceturtdien Dundagā notiks protesta gājiens. To atbalsta arī četri domes opozīcijas deputāti.

VUGD Olaines novadā rīkos meža ugunsgrēka situācijas apmācības

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien, 19.augustā, no plkst.9 Olaines novadā rīkos apmācības, kurās tiks izspēlēta meža ugunsgrēka situācija, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Agrita Vītola.

Norīkoti īpaši vilcieni uz Aglonu(3)

A/s Pasažieru vilciens norīkojis īpašus vilcienus Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā, aģentūru LETA informēja Pasažieru vilciens.