Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā 0 °C
Sniega pārslas
Otrdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Novados

Kurzemē 28 spēkratiem konstatētas satiksmei neatbilstošas riepas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policijas (VP) darbinieki, šonedēļ turpinot transportlīdzekļu pārbaudes un pastiprināti pievēršot uzmanību automobiļu riepu stāvoklim, Kurzemes reģionā 28 spēkratiem konstatējuši satiksmei neatbilstošas riepas, aģentūru LETA informēja CSDD Sabiedrisko attiecību daļā.

Visvairāk sniega saglabājas Vidzemē

Pēdējās dienās visvairāk sasnidzis Vidzemē, savukārt vismazāk sniega ir Kurzemē un Zemgalē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Mainās domes vadība divos Vidzemes novados © DIENA

Beverīnas un Smiltenes novads atrodas blakus, un abos dažādu iemeslu dēļ šā gada nogalē notiek domes vadības maiņa. Taču ir būtiska atšķirība – Smiltenē jaunais priekšsēdētājs ir jau ievēlēts, turklāt vienbalsīgi, bet Beverīnā pirmais mēģinājums ir beidzies bez rezultāta un priekšā ir sarunas starp triju domē pārstāvēto sarakstu deputātiem.

Preiļu novada domes rīcībspējai koalīcija izveido otrā vietnieka amatu © DIENA(4)

Preiļu novada dome, kas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktā kriminālprocesa rezultātā ir palikusi bez vadības un būvvaldes, šonedēļ divās ārkārtas sēdēs izveidojusi domes priekšsēdētāja otrā vietnieka amatu un tajā ievēlējusi Klavdiju Zarāni. Viņa pārstāv līdzšinējās domes vadītājas Marutas Plivdas un viņas vietnieka Jura Želvja apvienoto Latgales partijas, Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK un Latvijas Zemnieku savienības sarakstu. Tāpat nolemts palielināt pastāvīgo komiteju locekļu skaitu, katrā komitejā deputātu skaitu palielinot no pieciem līdz septiņiem.