Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Meklē nākamo Latvijas ANO Jauniešu delegātu(1)

Jauniešu nevalstiskā organizācija Klubs Māja - jaunatne vienotai Eiropai izsludina konkursu jauniešiem vecumā no 18 līdz 26 gadiem, lai atrastu nākamo Latvijas Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Jauniešu delegātu, portālu Diena.lv informāja organizācija.

NVA šovasar tomēr organizēs skolēnu nodarbinātības pasākumus

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šovasar tomēr organizēs skolēnu nodarbinātības pasākumus, informēja labklājības ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš. Plānots, ka skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi norisināsies divus mēnešus - no 1.jūlija līdz 31.augustam.

VADC lūdz visu asins grupu donoru palīdzību

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz donoru atsaucību, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem. Šobrīd tiek gaidīti visu asins grupu donori.

Caur gleznām atgādina par bez vecāku gādības esošiem bērniem © DIENA(5)

Gandrīz neviena institūcija nenāca pretī, lai bērna nonākšanu ģimenē atvieglotu, bet dažas pat atļāvās kritizēt audžuģimeni par kādām nepilnībām, tādā veidā graujot audžuģimenes motivāciju un novilcinot bērna ievietošanu ģimenē, – pašreizējo valsts struktūru attieksmi Romānam Meļņikam ar konkrētu piemēru raksturo gleznotāja un sociālā darbiniece Ēstere Zemīte.

Perevoščikovs: Distancēšanās sabiedriskos pasākumos joprojām ir izšķiroša

Iedzīvotāju distancēšanās sabiedriskos pasākumos ir izšķiroša, vaicāts par iespējām rīkot lielākus kultūras vai izklaides pasākumus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma sacīja Slimību un profilakses kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Nav mazinājusies interese par bērnu vasaras nometnēm Covid-19 dēļ

Covid-19 riski un ar tiem saistītie paaugstinātie drošības pasākumi nav mazinājuši pieprasījumu pēc bērnu vasaras nometnēm, līdz ar to gandrīz visas plānoto nometņu grupas jau patlaban ir nokomplektētas, šorīt intervijā Latvijas Radio pastāstīja portāla E-nometnes.lv vadītāja Ilze Zvaune.

Nedēļas nogale būs vējaina

Maija noslēgumā Ukrainā un Baltkrievijā gaidāms ciklons, tā ietekmē Latvijā pūtīs brāzmains ziemeļaustrumu vējš un laiks būs mēreni silts, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes.

Šuplinskas cīņa pret Muižnieku – 20 000 vērtībā © DIENA(31)

Nevis summu, kas nepārsniegs 9999 eiro, neskaitot piemērojamo pievienotās vērtības nodokli (PVN) un advokātu biroja tiešos izdevumus, bet gan 16 906 eiro, kas kopā ar PVN ir vairāk nekā 20 000 eiro, – šādu summu no nodokļu maksātāju kabatas ir izmaksājusi izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neveiksmīgā cīņa pret Indriķa Muižnieka apstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā, šim nolūkam personiski piesaistot ļoti dārga advokātu biroja palīdzību un par to maksājot pat 300 eiro stundā.

FOTO, VIDEO: VP uzsāk informatīvu kampaņu Agresīva braukšana atstāj rētas(4)

Nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Otrdien, 26. maijā, Valsts policija (VP) atklāja informatīvu kampaņu par bīstamas uzvedības un agresīvu manevru veikšanas riskiem ceļu satiksmē – Agresīva braukšana atstāj rētas.