Izstādes centrā ir skulptūras, kas veidotas, izkausētu plastmasu ielejot aukstā ūdenī. Šī vienkāršā fizikālā procesa rezultātā spontāni rodas sarežģītas formas. Princips ir līdzīgs tam, kā saulgriežu naktī tiek lietas laimes. Formveides process ir dabai tuvs, tādēļ objektos viegli saskatīt organiskas formas, līnijas un rakstus.
Ginta Gabrāna izpētes lauks – estētika, mediji, zinātne un tehnoloģijas – lieliski iederas Nacionālās rūpniecības veicināšanas biedrības Parīzē interešu lokā. Biedrība dibināta 1801. gadā, un tās mērķis ir veicināt mākslas, zinātnes un tehnikas mijiedarbību, kā arī atbalstīt un popularizēt tehnoloģiskās inovācijas visdažādākajās jomās. Šīs prestižās organizācijas biedri ir gan ievērojami zinātnieki, gan politiķi un rūpnieki, un tās organizētie konkursi un gadskārtējās ekspozīcijas piesaista visplašākās publikas interesi.
Gints Gabrāns (1970) absolvējis Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas Scenogrāfijas nodaļu. 2004. gadā pārstāvējis Latviju 26. Sanpaulu mākslas biennālē. 2004. gadā saņēmis Hansabank grupas Mākslas balvu, starptautiskai mākslas ekspertu žūrijai Gintu Gabrānu izvēloties par gada mākslinieku Baltijas valstīs. 2007. gadā mākslinieks ar ekspozīciju Paraspoguļi pārstāvēja Latviju 52. Venēcijas mākslas biennālē. Ginta Gabrāna projekts Asinsgaisma izstādīts 4. Maskavas laikmetīgās mākslas biennāles centrālajā ekspozīcijā 2011. gadā. Vairākkārtēji nominēts Purvīša balvai, kas uzskatāma par nozīmīgāko apbalvojumu Latvijas mākslā. Izstāde Ne no kurienes ir autora trešā personālizstāde Parīzē.
Ginta Gabrāna personālizstāde Parīzē apskatāma katru dienu no plkst. 12 līdz 20, ieeja bez maksas. Izstāde ir iekļauta Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmā.