Septiņpadsmit gadu vecais Daniils Bulajevs jau ir koncertējis ar tādiem kolektīviem kā Kremerata Baltica, Glasperlenspiel Sinfonietta, Maskavas virtuozi, Salzburg Chamber Soloists, Makao simfoniskais orķestris, Štutgartes kamerorķestris un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris.
Šā gada 1. oktobrī Daniils Bulajevs uzvarēja VIII Vindzoras festivāla Starptautiskajā stīgu konkursā: Latvijas mūziķis ieguva pirmo vietu un skatītāju simpātiju balvu. Uzvara konkursā sniedz iespēju uzstāties Vindzoras pilī ar slaveno Filharmonijas orķestri/Philharmonia Orchestra un ierakstīt soloalbumu sadarbībā ar festivāla partneri ierakstu namu Champs Hill Records.
20. novembrī Dzintaru koncertzālē vijolnieks uzstāsies kopā ar čellistu Antonu Tracjuku un pianistu Maksimu Taņičevu. Skanēs Johanesa Brāmsa, Fransisa Pulenka, Sergeja Rahmaņinova, Bēlas Bartoka, Pētera Plakida un citu autoru mūzika.
"Programma ir veidota tā, lai pēc gandrīz mēnesi ilgas mājsēdes publika varētu baudīt dažādus mūzikas stilus. Tajā ir gan tautiskā stila mūzika – piemēram, Bēlas Bartoka Rumāņu tautas dejas, gan Pētera Plakida darbs Mālers apmeklē kabarē. Savukārt Ežēna Izaī Eleģiskajā poēmā var saklausīt smalkas franču mūzikas melodijas. Būs divi klavieru trio un viens mans un Antona Tracjuka kopīgi veidotais aranžējums, kas būs pārsteigums publikai," par gaidāmo koncertu stāsta Daniils Bulajevs.
Savukārt par mūziķiem, ar kuriem kopā viņš uzstāsies šajā koncertā, Daniils saka: "Ar Maksimu Taņičevu esam draugi jau vairākus gadus, bet mūsu sadarbība sākās tikai pirms gada un uzreiz ar ļoti nopietnu programmu. Mums bija koncerts VEF Kultūras pils kamerzālē ar programmu No baroka līdz XX gadsimtam. Ar Antonu Tracjuku sadarbība sākās pavisam nesen – augustā. Antons rakstīja savu soloalbumu un piedāvāja man ierakstīt vienu epizodi… No Vivaldi Gadalaikiem ierakstījām Vasaras trešo daļu un sapratām, ka mums vajag kopā ierakstīt albumu, aranžēt vairāk skaņdarbu un popularizēt vijoles un čella duetu."