Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lai risinātu draudošo atkritumu krīzi, Burovs tiksies ar līdzšinējiem operatoriem

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) otrdien plkst. 10 tiksies ar līdzšinējiem atkritumu apsaimniekošanas operatoriem, lai noskaidrotu, vai tie ir gatavi turpināt darbu. Burovs LNT raidījumā 900 sekundes norādīja, ka automātiska esošās kārtības turpināšana būtu pretēja likumam. Savukārt alternatīva ir ļoti ātri sākt jaunu sarunu procedūru.

Burovs solīja konsultēties ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, lai pārliecinātos, cik pareizs ir katrs juridiskais solis.

Patlaban domes mērķis ir izveidot pagaidu kārtību, lai varētu strādāt līdzšinējie operatori, akcentēja Burovs.

Šorīt plkst. 10 Rīgas mērs tiksies ar līdzšinējiem atkritumu apsaimniekošanas operatoriem, uzdodot jautājumu, vai tie ir gatavi turpināt šo darbu pusgadu, gadu vai līdz tiesas spriedumam, uzsvēra mērs.

Domes vadība ir pārliecināta, ka Konkurences padome (KP), kas aizliegusi atkritumu apsaimniekotājam Tīrīga slēgt līgumus ar Rīgas iedzīvotājiem par atkritumu apsaimniekošanu, tiesā zaudēs.

Vienlaikus Burovs ieteica rīdziniekiem turpināt slēgt līgumus ar Tīrīgu. Viņš skaidroja, ka šie līgumi sāktu darboties tikai tad, ja tiesa lemtu par labu domei, pretējā gadījumā - tie nebūtu spēkā.

Rīgas mērs solīja, ka lielāka skaidrība par turpmāko rīcību būs otrdien ap pusdienlaiku.

Top komentāri

patiesībā
p
Slīkšana atkritumu (pl)ūdos JAU ir iestājusies (nevis tikai vēl gaidāma vai "draudoša") un rullē kā pa šķidriem cūklopu vielmaiņas galaproduktiem, pēc pilnas programmas. BET – TIKAI un VIENĪGI pašu slīcēju (t.i. mantu / atkritumu kulta pielūdzēju jeb zombijfanu) dēļ. Un - nevis to fiz./jur./publ. personāžu dēļ, kuri piekopj savu arī šajā pašreizējā "rietumliberāldemokrātisko virsvērtību valstī" prioritāri pieprasīto un arvien straujāk "plaukstošo" (jebkurā izpratnē / izpausmē) "treš-biznesu" (jo - ir tak' sacīts: "nauda nesmird!").
Kāpēc jāpārslēdz līgums?
K
Kāpēc iedzīvotājiem vispār bija jāpārslēdz līgums? Ja reiz iedzīvotājiem obligāti bija jāslēdz līgums ar kādu no Rīgas domes izvēlētiem operatoriem tad jebkurai Rīgas domes rosinātai maiņai ir jānotiek bez iedzīvotāju iesaistes līgumu pārslēgšanā. Vienkārši viena Rīgas domes izvēlētā operatora vietā jāstājas jaunizvēlētajam operatoram kā iepriekšējā operatora saistību un tiesību pārņēmējam.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas