Atbildot uz jautājumu, vai valsts grasās pieteikt uzņēmuma maksātnespēju, Loginovs atzina, ka vienīgais veids, kā valsts var pieprasīt uzņēmuma maksātnespēju, ir par nodokļu parādiem, kas uzņēmumam esot uzkrāti 1,5 miljonu eiro apmērā. Loginovs piebilda, ka, visticamāk, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) neprasīs KVV Liepājas metalurga maksātnespēju, jo iestādei ir citas metodes, kā piedzīt nodokļu parādus.
"Labākais scenārijs paredz, ka KVV Liepājas metalurgs sāk norēķināties ar kreditoriem. Teorētiski esošie akcionāri var nodrošināt uzņēmuma restruktuizāciju, taču par šādu scenāriju es esmu skeptisks," teica Loginovs.
PA vadītājs informēja, ka KVV Liepājas metalurga akcionāri no valsts prasa papildu atbalstu, kas variē no nodokļu atlaidēm līdz pat finansiālam atbalstam. "Šādu atbalstu nevēlamies un nemaz nevaram nodrošināt, jo viss atbalsts ir jāsaskaņo ar Eiropas Komisiju. Valsts uzņēmuma akcionāru lūgumu nemaz nevar realizēt, tāpēc uz šo jautājumu nefokusējamies," teica PA vadītājs.
Viņš arī piebilda, ka PA vieglāk komunicēt ar KVV Liepājas metalurga vietējo vadību, nevis uzņēmuma akcionāriem. "Ar vietējo vadību mūsu dialogs ir konstruktīvs, taču privātā uzņēmumā stratēģiskus lēmumus pieņem akcionārs, kas šajā gadījumā attiecīgus lēmumus nepieņem," norādīja Loginovs.