Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Drauds vai progress? Nākamnedēļ Rīgā diskutēs par 5G

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edvins Eglitis
Nozelojami ir tas ka Latvija nav neviens nevar publiski paskaidrot sabiedribai 5G bistamiibu un tas augtas energija (24-95 Giga Hertz) ietekmi uz cilvekiem un katru dzivo bio-sistemi. 95 GHZ ir ta frekvence ko ASV izmanto savos :"microwave anti-personel miltara tehnologijaa. tas nozime si speciga frekvence ir izmantota kara gadijumos vai pret civil nekartibam pret cilvekiem. Zinu saja valstij loti daudz apdavinati cilveki. Kapec visi kluse, neviens neraksta par to 5G sergu. Daudzas valstis aizliedz Wi-Fi skolas un berniem neesat mobilos katru bridi. Bet Latvija viss kartiba, neesmu neko dzirderis par Wi-Fi bistambu. Ir raksti publiceti kas liecina ka neaugliba un augoss onkologiskas slimibas berniem ir tiesi saistits ar elektromagnetisko radiaciju (mikrovilniem) rezultata no musu eletro iericu atkaribu. Itseviski bistami ir IPad kuri specigi staro viriesu un sieviesu dzimumu organus
?
?
Kādas operācijas no mājām, ja slimnīcās parastas operācijas jāatliek medmāsu un līdzekļu trūkuma dēļ, onkoloģija atpaliek no Rietumiem par 40 gadiem, bet insulta slimniekus nakts vidū sūta mājās un ārstam par to nekas pat nedraud.
latviete
l
tadai mazai valstij nav ne naudas ne cilvekresursu,lai izpetitu cik slikts ir 5G.Ja,jau tadas bagatas lielvalstis ka ASV un Lielbritanija cel trauksmi,kur sen jau ir izpetits,ka 5G ir slikts.Ka notiek saslimsanas,mirst dzivnieki,bites un t.tMusu aksti maza valsti slimo ar lielummaniju.Grib izradities ,grib buut dudraki.Bet kur ir petijumi vismaz 5 gadu garuma uz dzivniekiem,cilvekiem,vispar .Ka kaut kas tads siem akstiem var ienakt prata?Skriet gribas lieliem pa prieksu.Kam vajadzigs 5G .Likvidet un steidzigi,kamer masveida mirstiba ,kas skar galvenokart cilvekus nav sakusies.Aizliegt!
Edvins Eglitis
EEzraelaa jau pirms vairakiem gadiem dibinata ""Minisry of Electromagnetic Radiation": lai kontrolet starosanu vinu dargiem iedzivotajiem un itseviski berniem. Wi-Fi aizliegts skolas un berniem mobila telefona lietosana stingri ierobezota. Jaa, sai tautai loti rup sava iedzivotaja veseliba un labklajiba Man liekas visai Latvijas sabiedribai ir liela intrese par so temu un Latvijas medijai ir PIENAKUMS informet sabiedribu par 5G bistamibu. Var sakt iepazities ar EMR temu apskatit Dr. Devra Davis, ****youtube.com/watch?v=BwyDCHf5iCY***** lekciju Australija radiacijas zinatniekiem.. Vina izcila zinatniece bet paskaidro lieta ta ka skolens varetu tas saprast.
  • 2
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neizkaisīt 250 000 eiro vējā(12)

Ar zināmu skepsi un pat uzjautrināšanos ir uzņemta ziņa, ka Finanšu ministrija (FM) turpmākajos trijos gados (līdz 2022. gadam ieskaitot) no sava budžeta 251 500 eiro tērēs valsts pētījumu pr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas