Interneta personības "IShowSpeed" ierašanās Latvijā izmaksājusi 30 000 eiro, aģentūru LETA informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).
Interneta personības "IShowSpeed" ierašanās Latvijā, Rīgā, otrdien vairākās pulcēšanās vietās piesaistījusi vairākus tūkstošus fanu, galvenokārt gados jaunus, novēroja aģentūra LETA.
Ziņojumu plūsma par pedofiliju un bērnu seksuālu izmantošanu saturošiem materiāliem internetā strauji pieaug, bet likumpārkāpēju paņēmieni kļūst arvien izsmalcinātāki – talkā tiek ņemtas jaunākās tehnoloģijas un bagāta izdoma, lai slēptu pēdas. Diemžēl par dzimumnoziedznieku upuri var kļūt ikviens bērns vai pusaudzis. Tāpēc Latvijas Drošāka interneta centrs Drossinternets.lv kopā ar starptautisko ziņojumu līniju asociāciju INHOPE rūpējas, lai seksuālu vardarbību pret bērniem atainojoši materiāli (tai skaitā bērnu kailfoto) pēc iespējas ātrāk tiktu dzēsti no publiskas piekļuves, kā arī sadarbībā ar tiesībsargājošām institūcijām meklēti varmākas un sniegta palīdzība cietušajiem bērniem. Ikviens interneta lietotājs aicināts iesaistīties un ziņot Drossinternets.lv, ja radušās kaut vismazākās aizdomas par nelegāla satura izplatību internetā.
Lielbritānijas valdība apsver laika ierobežojumu noteikšanu bērniem sociālo tīklu izmantošanā, atklāja zinātnes, inovāciju un tehnoloģiju valsts sekretārs Pīters Kails.
Latviešu mūziķis un mākslinieks Kaspars Bindemanis (53), kurš tagad dzīvo Barselonā, neraizējas par pazudušiem pagātnes darbiem, pašlaik ciemojas dzimtenē, lai sniegtu koncertu Palladium un izdotu ilgi tapušo debijas albumu.
Režisors un producents Matīss Kaža (29) par Straumes balvu pēcgaršu un ietekmi uz nozari, jauno izrādi Nacionālais kanāls, kā arī nogurumu un ilgām pēc brīža, kad būs laiks lielajā skrējienā piedzīvoto līdz galam aptvert.
Tehnoloģiju uzņēmums SIA Latvijas mobilais telefons (LMT) novērsis interneta darbības traucējumus tīklā, pavēstīja LMT Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Valdis Jalinskis.
Daudz nekļūdīšos, ja teikšu – teju ikvienam no mums kaut uz brīdi ir radusies sajūta, ka sociālo mediju platformas uzmin pat domas. Tiklīdz sāc interesēties par kādu noteiktu tēmu, piedāvātais saturs – reklāmas, video, ziņas un raksti – burtiski pieskaņojas tavām interesēm. Neviļus rodas jautājums – kā sociālie mediji var zināt, kas tevi interesē?