Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kļūdainu ūdensskaitītāju dēļ rīdzinieki par ūdeni maksā tūkstošiem eiro vairāk nekā patērē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lobijs
L
Šie jaunie MK noteikumu grozījumi tikai lobē tā jau esošo pārvaldnieku bezdarbību. Tā vietā, lai tiešām meklētu ūdens starpības rašanās iemeslus un piedāvātu un ieviestu kādus reālus risinājumus tās samazināšanai - tiek piedāvāts kārtējo reizi palīdzēt viņiem "uzvārīties" un papildus iepirkumu pamata, piesedzot visu ar ūdens starpības samazināšanu līdz ar "centralizētās skaitītāju nomaiņu" visos dzīvokļos. Pie tam, ir izņemts ārā arī "veikt pārbaudi pēc iedzīvotāju iesnieguma" - tas tikai apstiprina iepriekš teikto. Tā jau pārvaldnieki nereaģēja uz iedzīvotāju iesniegumiem veikt pārbaudes, bet tagad viņiem ir likumiskais pamats tos vispār ignorēt. Mūsu mājā pārv. vispār nav veicis šādu pārbaudi vismaz 8 gadus, bet par 150 m3 ūdens starpību atbilde: nu, ziniet - tās ir rādījumu noapļojuma kļūdas. Vai tiešām? 150 000 l tikai uz noapaļojuma rēķina!? Ar šādu starpību māja jau sen plūdotu.. Nav skaidrs, kāpēc iedz. jāmaksā par ūdens filtriem, ja viss mezgls ir RŪ īpašums?
>:-)
&
J.O.bannie zagļi !!! Kaut jūs slīkdami ūdeni prasītu.
t543tr34
t
SALIEKIET MAGNĒTUS UN LAI TIE PARAZĪTI IET DIRSTI?TĀ VISI DARA Neodīma magnēti cena 35 EURI UN JŪS BŪSIET VINĒTĀJI !!
Osis
O
Es jau maksāju par kaimiņu magnētiem. Kaut tos velns parautu.
  • 4
  • 1
omīte
o
"Rīgas pilsētbūvnieks" jau arī neatpaliek no RNP. Tieši tāpat gadu gadiem ūdens "zudumi" netiek novērsti un īrnieki pārmaksā 5-25% katru mēnesi.
patiesībā
p
ņemot vērā to, ka kanalizācijas pakalpojumu apjoms tiek aprēķināts tieši proporcionāli krāpnieciski "sashēmotajam" ūdens patēriņam, zaglīgo "komunālbiznesmeņu" nolaupītās summas (Rīgā = vismaz 1 miljons euro gadā) ir jāreizina vismaz ar 2. Jo, kā liecina "komunālbiznesmeņu" sashēmotā "vispārzināmā prakse", kanalizācijas tarifi (1 m3 cena) ir vēl lielāki par absolūti nepamatoti "uzpūstajiem" ūdens tarifiem. Savukārt, kā zināms, 100% visās pašvaldībās, kas trekni parazitē šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī", notiek tieši tas pats - pašvaldoņu / pusprivātie "komunālbiznesmeņi" apzināti PRETLIKUMĪGI shēmo un laupa pat vēl bezkaunīgāk pat demonstratīvi mafiozi kriminālāk.
šo saņem "Rīgas ūdens"
š
šos tūkstošus jau nesaņem RNP, bet "Rīgas ūdens"
ūdens parastais
ū
Gala lietotājam jāmaksā pēc faktiskā patērētā ūdens skaititāja. Domāju, ka šis būtu labs keiss kādam advokātu birojam, lai Rīgas ūdeni izģērbtu pēc pilnas programmas - kopējā summa kādi pieci miljoni!! Vai šī nav brutāla krāpšana?
Anatolijs Bogdanovs
A
Vis ka bija okupacijs laika, ka tagad pie mums Krievija. Ka tur ta te valda savejo mafija.
....
.
"kļūdainu".. xD
voila
v
ir tikai divi risinājumi vai nu "R.Ū." slēdz līgumu ar katru patērētāju kā tas ir ar L.gāzi un elektrību vai arī regulators ieregulē sapratīgu ūdens patēriņa tarifu. Šī "drātēšanās" ar n-tajiem skaitītājiem un RNP vēl pa vidu nekad pie laba gala nenovedīs. Vai tas ir tik grūti saprast?
Gina
G
Kam tas jāsaprot?
  • 5
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas