Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +1 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Latvija ir diezgan lielu iespēju zeme

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
cābels
c
Normāalā valstī mūziķim, kurš spēlē simfoniskā orķestrī, būtu pietiekami liela alga, lai viņam nebūtu jāložņā pa pagrabiem un jānaglo, jāzāģē, jāurbinās pa koku. Kad beidzot to sapratīsim?
zemnieks
z
Saules mūžu Latvijai !
P
P
Kāpēc tomēr iespraudāt vārdu-diezgan?
krams
k
Jā, tikai vajag trāpīt pareizā laikā un pareizā vietā!
utt2
u
Par diskutēto Pasnodarbinātību PSRS. "Spekulācija" nozīmē preci vietā A lētāk nopirkt un vietā B dārgāk pārdot. Krimināli sodāma. Bet ir jāpierāda abi- pirkšanas fakts un pārdošanas fakts. "Bezstrādes ienākumi"- tā nav darbība, bet ienākumu avots . Soda tikai par kriminālsodāmu darbību. Likumīgi b.ie.- mantojums,pabalsts, stipendija, pensija, uzturnauda, dāvinājums. Nelikumīgi b. ie.- no zagšanas, no krāpšanas , no kukuļņemšanas, no spekulācijas, no aizliegtas uzņēmējdarbības. Viss pēdejais ir krimināli sodāmas darbības.
patriots
p
Dievs, svētī Latviju!
Inv. 2. Gr.
I
...sēžu un pukstu
Enģeļa viesis
E
tups jā ir jābūt nelietim pret savu zemi un tautu vai aprobežotam dārzenim, lai apgalvotu to ko uzrakstīji tu!
truls
t
Nelietis esi tu ! Un tev Latvija būs neizdevusies vienmēr, jo neesi vajadzīgs latviešu valstij.
 • 6
 • 5
tups
t
oho, skatos, ka pie šī patiešām vienkāršā raksta par uzņēmīgu cilvēku, saspietojuši visādi trollēni, kas izmisīgi mēģina pamatot to, ka Latvija ir neizdevusies valsts. izrādās, ka šī tēma viņiem tik tiešām ir jūtīga, ja šitādā apjomā ražo komentārus. atslābstiet mīlīši, tiem, kas grib ko darīt, Latvija ir pat ļoti izdevusies :)
Margarēta
M
Latvija ir pat ļoti izdevusues valsts visādām baibām brokām, būvniekiem, kas dabū iepirkumus ar otkatiem, OIKistiem, ātro kredītu haizivīm, maksātnespējas adminiem un politiķiem, kas kā NA Iesalnieks vienmēr iekārto sievu pie savas partijas ministriem, kur Aijai Iesalniecei vienmēr tiek izveidots speciāls amats bez īpašiem pienākumiem, bet pāris tūkstošu algu. Citiem Latvija nav pārāk izdevusies un jauniem cilvēkiem vairāk iespēju ir ārpus Latvijas.
 • 28
 • 9
..
.
Latvija ir izdevusies visiem īstiem latviešiem ! Civilokupantiem un sovjetiem te neviens paradīzi nav solījis.
 • 14
 • 22
.
.
Grūti nepiekrist, jo ir ļaudis, kuriem Latvija ir ļoti izdevusies, un tie ir maksātnespējas administratori, valsts ierēdņu varza, parādu piedzinēji, baņķieri, deputāteļi, kā arī viņu radi un draugi. Pārējiem ne visai.
 • 38
 • 13
utt
u
STARP CITU. Šausmīgajā Padomju Savienībā visiem bija ļauta iespēja būt par Pašnodarbinātām Personām un pelnīt,kā kurš māk. Privātskolotāji un treneri, jebkura apmācība, mēbeļu meistari , auto, dzīvokļu remontētāji, drēbnieki, šuvēji, juvelieri, fotogrāfi,muzikanti, visādu amatu meistari, puķu uc. audzētāji, dzīvokļu īrētāji, visādi mākslinieki un vēl 100 citu nodarbību. Tas nebija aizliegts. To neuzskatija par Privāto Uzņēmējdarbību. NODOKĻI NEBIJA JĀMAKSĀ. Nedrīkstēja tikai uzturēt Uzņēmumu ar algotiem strādniekiem un ražot masu produkciju.
Paula
P
Pašnodarbinātas personas Padomju Savienībā???
 • 8
 • 6
ragana
r
Ak tā? Tas nu gan ir jaunums :D Visas Jūsu pieminētās nodarbes tika klasificētas divos veidos - vai nu "spekulācija", vai "bezstrādes ienākumu gūšana", par ko pienācās sods. Un tas attiecās uz gandrīz visu, kas nebija "valsts darbs"! Vispārēja deficīta apstākļos pastāvēja "blata" sistēma un cilvēki piekopa bartera darījumus, līdz ar ko, ja bija uzņēmīgi, varēja dzīvot tīri labi.
 • 7
 • 6
kekso
k
gudra sistēma, aplikt ar nodokļiem savus pilsoņus ir zagšana un laupīšana, un kropla domāšana tiem kas to uzspiež citiem ...
 • 6
 • 5
psrs kapracis
p
nolādētā padomju savienība tā bija Latvijas okupācija un latviešu iznīcināšana gan fiziski, gan pārkrievojot ! Kādi te vēl spriedelējumi, kremļa dzimtcilvēki !
 • 15
 • 12
Enģeļa viesis
E
Padomju savienībā skolas, augstskolas, medicīna - slimnīcas, sanatorijas bija par velti...un tā bija kvalitatīva. Viss bija, pat savi uzražotie džinsi...un daudz augstāks ekonomikas attīstības līmenis ka Zviedrijā ! Tā ir patiesība.
 • 23
 • 20
jūras ērglis
j
lūdzu nemelojiet, ka padomju savienībā šādas iespējas bija visiem! tas, ka to varēja dažu profesiju pārstāvji nemaina faktu, ka pašnodarbinātība bija ļoti liels izņēmums. piemēram, ārsti vai juristi nevarēja būt pašnodarbināti, tāpat arī vairums t.s. 'brīvo profesiju pārstāvju' nevarēja. un, starp citu, vai fakts, ka nodokļi nav jāmaksā, ir kaut kāds sasniegums ar ko lepoties? drīzāk tas liecina par kropļotu un dīvaini konstruētu sistēmu...
 • 15
 • 13
Enģeļa viesis
E
Padomju savienība beigu posma bija sakārtota sistēma un daudz izdevīgāka, salīdzinot ar šo deģenerātu pārvaldes formu!
 • 19
 • 12
Enģeļa viesis
E
Baltu enģelis Baltija ir daudznacionāla, bet tu esi fašists un agresīvs radikālis. Kā tas iet kopā ar tavu niku? Tev nešķiet, ka tev tas nepiedien?
Fašisten
F
Krievu padauza aizver muti!
 • 0
 • 0
P
P
>>Baltu enģelim.Tautā pazīstama profesore visādus krustojumus nosauca par..................................,meklē Googlē.
 • 0
 • 0
Baltu enģelis
B
Ja tēvs vai māte ir citas tautības, tas nenozīmē,ka kāds nav latvietis. Valsts pienākums ir izaudzināt visus par latviešiem. Viena tauta, viena zeme, viena valoda !
 • 13
 • 4
Enģeļa viesis
E
Priecīgs Paskaidrojums piemiņas vieta un atceres vieta nelaimei.
rekur
r
Spējas kļūt par Uzņēmēju jeb biznesmeni piemīt tikai 7% cilvēku. Tāpat, kā spējas kļūt par sportistiem. Es dzīvoju mājā ar 124 dzīvokļiem. Uz visu māju ir 1 cilvēks, kurš no rītiem skrien. Mana ģimene ir Vienīgā, kura ziemā slēpo. Teorētisko iespēju ir miljons. Bet vēl ir Gribēšana un Varēšana. 93% cilvēki ir Darba Ņēmēji un nekādu biznesu noorganizēt nevar. Tā ir Realitāte.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Manas dzimts māja ir mana māja un kāds vispasaulīgs Enģelu viesis nozīmē tikai manu un manējo nāvi. Nopietnas Engēū viesu ciemošnās notika Brīvību cīņu laikā Ložmetēju kalnā, Tīreļu purvā, 1941, 1944, 1948, un sakot ar1991 gadu, kad NATO ieviestā pa-Latvijas valdība sāka darīt visu iespējamo, lai 2014 g Latvija tiktu pakļauta Deutche Bankai (DB) pakļautai ECB varai. Vienīgais prieks šam stāstan ir tas,ka DB iet uz banktoptu.
Enģeļa viesis
E
Zane L Zane Padomju Savienībā neko neiedeva. Tur akcepts bija balstīt sarkanos līderus, kas arī mantoja vairumu resursu un tagad ir pie varas un nosaka, nedaudz ārējo attīstības kursu, bet ne būtību - tā ir sarkana. Kapitālisma vērtības skala ir cieņa pret cilvēka darbu un attiecīgs atalgojums. Latvijā cieņa ir pret zagļiem un tiem, kas turpina zagts un neciena nevienu un nevērtē neko, izņemot to ko ir piesavinājušies! Viņi ir savu radu, tēvu, skolotāju čekistu cienīgi mantinieki, kas tagad izliekas kaut ko vadām, bet de facto ir parazīti!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neizkaisīt 250 000 eiro vējā(16)

Ar zināmu skepsi un pat uzjautrināšanos ir uzņemta ziņa, ka Finanšu ministrija (FM) turpmākajos trijos gados (līdz 2022. gadam ieskaitot) no sava budžeta 251 500 eiro tērēs valsts pētījumu pr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas