Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lidostas Rīga valdes loceklis: Lidostas infrastruktūra attīstās lēnāk kā tajā strādājošās aviokompānijas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Pie visa vainīgs Šlesers, nebūtu savu spalvaino roku attīstībai pielicis, tagad mēs mierīgi dzīvotu ar savi viena miljona pasažieru lidostu, nebūtu galva jālauza par attīstību.
Patiesība
P
Vainīgs ir Šlesrs! Un tikai. Jau sen skandināja, ka lidosta sasniegs 5 milj. Pasażieru gadā (bija 2). Godīgie pilsońi tajālaikā par to ńirgājās cik spēja. Bet, paskat, negantnieks tomēr paklusām realizējis savu prettautisko plānu! Fui!
FER
F
Ierodoties Rigas lidosta, ipasi jau pie bagazas sanemsanas ir sajutas, ka esi nokluvis padomju savienibas province pagajusa gadsimta septindesmitajos...bet ta lielisanas un platisanas par pasazieru parvedasanu ir pretiga, jo liela dala Rigas lidostu izmanto tikai tadel, ka uz sodienu nav citas izveles, bet nekada zina Rigas lidostu neizmanto konforta, ertibu, servisa pievilcibas del......ir nacies dzirdet, ka Krievijas caurlidotaji airBaltic sauc, nekautrejoties, jobanaja, idiotskaja kompanija, kam piekritis 100% ikviens sapratigs, sevi cienoss latvietis.
Hugo
H
Vacu kretins katru gadu tikai alga sanem vairak ka 100 000 000 eiro+ premijas un lidosana katru nedelu uz Vaciju un atpakal par velti, ja kas. Cik ilgi vel par Latviju valdis cekisti un arzemju laupitaji, sakot ar zagligo, alkatigo kuci Vikeni, kura lidz sodienai nav notiesata un sodita par 7-vietigu kapu vietas nozagsanu Meza kapos un Abrenes nozagsanu un tas atdavinasanu, ka kukuli, lai pielistu Ptinkam, kurs so veco kuci pasutija nahuj, bet Abreni panema.
Emerita
E
Pretiga lidosta, kura strada cilveki, lielaka dala, kurus citur nekur darba nenem, ipasi jau drosibas struktura, skiet, ka daudzi no viniem neparvalda Latvijas valsts valodu , to izjutu uz savas adas, ir atriebigi, zemiski radijumi ipasi vecenes.... Debilais idiots Bordans tikai doma ka vairak Latvija ievikkt arzemniekus un tos iesedinat augstajos amatos, sakot ar augstskolam. Ir kauns un pazemojums ikvienam latvietim, kurs sevi ciena, ka Latvijas, Rigas lidostu vada kaut kads arzemnieks, kurs aplaiza netiras dirsas Latvijas debilajiem ministriem, deputatiem, ipasi jau Latvanijas Arlietu ministrijas dienas zaglu dirsas..... Ja Latvija butu normala valsts Rigas lidostu vaditu Latvija dzimis un audzis, izglitojies godigs, inteligents cilveks, bet ne vacu salasna ka tas ir uz sodienu...
Inna
I
Latvijas lidostu Riga vada kaut kads arzemnieks, bet Latvanijas vadibai nekas cits nerup, ka amatos salikt arzenmiekus, lai Latvanijas debilajiem idotiem ministriem, preziem, deputatiem ne par ko nebutu jaatbild, jo so idiotu galvena ikdienas nodarbe ir tautas sastradatas naudas sadalisana savam alkatigajam riklem. Ka vispar lidostu Riga var vadit arzemnieks, bet ne Latvanijas nacionalais kadris? Ta jau notika pagatne, kad Kurzemes hercogistes kolonijas Tabago tika padirstas, jo Kurzemes vadoni neuzticeja kravu parvadasanu latvaniem, bet to uzticeja niderlandiesiem, kuri sos kugus, kuri tika sutiti no Kurzemes uz Tabago tika izlaupiti pa cenam... Debilais idiots, sizofrenikis Bordans ka noplutijies kucens tik gaudo, ka Latvanija visur, sakot ar augstskolam ir jasasedina sveszemju vergturi...
zinātājs
z
Rīgas lidostu vada Latvijā dzimusī un augusī Līces kundze, kā arī pārējie valdes un padomes cilvēki ir vietējie. ACĪM REDZOT Innas kundzei (jaunkundzei), žults aizēno spēju iedziļināties tēmā un izdarīt spriedumus. Kārtējais komentārs par "vis ir slikti.lv".
  • 2
  • 1
?
?
Ko nozīmē savlaicīgi? Uz rīta reisiem ar bagāžu nav jēgas ierasties ātrāk par 2 h, jo ātrāk kā 2 h pirms lidojuma tur nekas nestrādā. Kad ar nokavēšanos beidzot atver check in leti, tur dīki un lēni darbojas precīzi viena persona.
teciņus
t
Rinda bija tik gara, ka laimīgi to stundā izstāvējis cilpoju aizelsies uz savu lidmašīnu. Paspēju aizelsies un pēdējā brīdī. Nu ko lai saka, ja grib naudu pelnīt, tad lai atlaiž vainīgos pie šī bardaka, un tad lai jaunie vadītāji jau situāciju sakārto. Skaidrs, ka tur ir krīze.
Nejēga
N
Šleseru nevar atlaist, nav "sistēmā".
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas