Viņš uzsvēra, ka Valsts policija pati neizvieto radarus, tikai nosaka, kur tiem jāatrodas. Savukārt par fotoradaru fizisku uzņēmumu atbild uzņēmums, ar ko policija noslēgusi līgumu.
Uz norādi, ka internetā publicēta virkne fotogrāfiju, kur fotoradari atrodas aiz reklāmas stabiem vai sniega čupām, Zivtiņš atzina, ka saskaņā ar līgumu radarus slēpt nedrīkst un pie atsevišķiem neveiksmīgi novietotiem fotoradariem, visticamāk, vainojams cilvēciskais faktors. "Uzņēmumam ir jānodrošina fotoradaru izvietošana un kategoriski nedrīkstētu būt nekāda slēpšana - to mēs viņiem esam norādījuši arī rakstiski. Cik es zinu, kompānijai ir iekšējie noteikumi, kas stingri aizliedz slēpt vai maskēt radarus. Šādi pārkāpumi ir cilvēciskais faktors, domāju, visticamāk, mazās pieredzes dēļ, kas pakāpeniski attīstīsies. Domāju, ka šādu gadījumu kļūs arvien mazāk un mazāk, kamēr izbeigsies vispār," sacīja Zivtiņš.
Vienlaikus viņš aicināja autovadītājus, kas šādus gadījumus pamana, par tiem ziņot policijai, zvanot 110. Tāpat satiksmes dalībnieki aicināti informēt par nolauztām vai sabojātām ceļazīmēm un jebkādām citām nekārtībām uz ceļa.