Sabiedrībā plašu rezonansi raisīja pēc komisijas iniciatīvas tapusī izdevumu tāme, kura paredzēja komisijai piešķirt 213 977 eiro jeb 150 383 latus. Tai skaitā 104 186 eiro jeb 72 930 lati bija nepieciešami atlīdzībai komisijas locekļiem.
Uzreiz pēc tāmes publiskošanas komisijas vadītājs Jānis Kažociņš sacīja, ka finansējums Zolitūdes traģēdijas sabiedriskās komisijas darbībai ir nepieciešams, lai pilnībā novērstu aizdomas, ka valdība vai Rīgas dome var ietekmēt komisijas darbu. Dienas otrajā pusē īpaši sasauktā preses konferencē viņš tomēr atzina, ka komisijas izdevumu tāme ir izšķērdīga. Viņš atzīmēja, ka publiski pieejamā tāme esot veidota sadarbībā ar Valsts kanceleju.
Savukārt Ministru kabineta preses sekretāre Znota-Znotiņa norāda, ka komisija ir vērsusies Valsts kancelejā ar finansējuma pieprasījumu, kas nepieciešams komisijas darba nodrošināšanai. Šādu kārtību finansējuma pieprasīšanai paredz Ministru kabinetā atbalstītais rīkojums par komisijas izveidi.
11.decembrī komisija Valsts kancelejā iesniedza sarakstu ar nepieciešamo tehnisko aprīkojamu komisijas darba nodrošināšanai, tai skaitā, nepieciešamību pēc darba telpām, protokolēšanas nodrošināšanu, transportu, tehniskā atbalsta nodrošinājumu, izdevumus ekspertu piesaistīšanai u.c. Tāpat komisijas darba nodrošināšanai tika pieprasīts atalgojums papildus darbiniekiem - administrators un protokolētājs no Valsts kancelejas resursiem, kā arī neatkarīgs preses sekretārs un neatkarīgi juristi ar specializāciju civillietās un administratīvajās lietās.
Komisija norādīja arī atalgojumu, taču Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (Vienotība) to šādā apmēru nav atbalstījis un aicinājis samazināt līdz 991 latam komisijas priekšsēdētājam un līdz 788 latiem komisijas locekļiem. Tāpat netika atbalstīts komisijas pieprasījums arī turpmāk, pēc darba sākšanas izmantot Valsts kancelejas resursus, jo, ja sabiedriskā komisija pieprasījusi papildus trīs speciālistu štata vietas, tad tai ir jāspēj pašai gan protokolēt sanāksmes, gan nodrošināt administratora funkcijas, nepiesaistot Valsts kancelejas resursus.
Valsts kanceleja nodrošina tehnisko atbalstu funkciju komisijai attiecībā uz dokumentu apriti, kā arī tehnisko atbalstu izmaksu tāmes sagatavošanai atbilstoši komisijas pieprasījumam. Tāpat Valsts kanceleja ir piekritusi nodrošināt nepieciešamo tehnisko atbalstu, piemēram, protokolēšanu, komisijai līdz jaunā gada sākumam, kad neatkarīgā sabiedriskā komisija sāks darbu. Savukārt pēc jaunā gada Valsts kanceleja nodrošinās tehnisko atbalstu IT pakalpojumus, kā arī personāla dokumentu un grāmatvedības pakalpojumus, par to neprasot papildu finansējumu.