Puses divu mēnešu laikā var šo tiesas spriedumu pārsūdzēt.
"Būtībā tiesa atzina, ka Eiropadome ir pietiekami pamatojusi apstrīdētos juridiskos aktus," teikts tiesas paziņojumā. "Apstrīdēto aktu deklarētais mērķis ir paaugstināt cenu par Krievijas darbībām, kas grauj Ukrainas teritoriālo vienotību, suverenitāti un neatkarību, kā arī atbalstīt krīzes miermīlīgu atrisinājumu."
ES Tiesā ar prasību pret Eiropadomi septiņi uzņēmumi vērsās vēl 2014.gada rudenī un ziemā.
Rosņeftj, Gazprom ņeftj, Krievijas bankas Sberbank, VTB , Vņešekonombank (VEB), kā arī Ukrainas Prominvestbank (VEB meitas banka) un Turcijas DenizBank (Sberbank meitas banka) lūdza atcelt sankcijas, kas pret tām noteiktas Krievijas īstenotās Ukrainas destabilizācijas dēļ.
Prasības iesniedzēji savas sūdzības lielā mērā pamatoja ar to, Eiropadome nav izklāstījusi pamatojumu, kāpēc pret tām noteiktas sankcijas.
Gazprom ņeftj apgalvoja, ka tai nav pietiekamu saišu ar Krievijas valdību. Tiesa gan, "Gazprom ņeftj 96% pieder uzņēmumam Gazprom, savukārt tajā kontrolpakete pieder Krievijas valstij.
Citu uzņēmumi, arī Rosņeftj, skaidroja, ka ES ir pārkāpusi savas saistības attiecībā uz vienošanos par partnerību un sadarbību ar Krieviju, kā arī PTO saistības.