Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Trešdiena, 26. marts
Eiženija, Ženija

Izraēlas armijai pavēlēts pastiprināt operācijas Rietumkrastā pēc autobusu sprādzieniem

Izraēlas aizsardzības ministrs Izraels Kacs ceturtdien paziņoja, ka pavēlējis armijai pastiprināt operācijas Jordānas Rietumkrastā pēc sprādzieniem vairākos autobusos Izraēlā.

"Ņemot vērā nopietnos uzbrukuma mēģinājumus Gušdanas rajonā, kurus palestīniešu teroristu organizācijas rīkoja pret civiliedzīvotājiem Izraēlā, es esmu instruējis Izraēlas Aizsardzības spēkus pastiprināt operācijas terorisma izjaukšanai Tulkaremas bēgļu nometnē un visās bēgļu nometnēs Jūdejā un Samarijā," teikts Kaca paziņojumā.

Jūdeja un Samarija ir Izraēlas oficiālais okupētā Rietumkrasta nosaukums.

Jau ziņots, ka Telavivas piepilsētā Batjamā ceturtdienas vakarā notika sprādzieni vairākos autobusos. Vēl nav ziņots, ka tajos būtu ievainoti cilvēki.

Vēl divos autobusos tika atrastas sprāgstvielas. Drošības dienesti meklē aizdomās turamos un aicinājuši cilvēkus būt uzmanīgiem un ziņot varasiestādēm par aizdomīgiem objektiem.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ukraiņi notriekuši 78 krievu lidrobotus

Krievija naktī uz otrdienu uzbrukusi Ukrainai ar 139 lidrobotiem, no kuriem 78 notriekusi Ukrainas pretgaisa aizsardzība, otrdien pavēstīja Ukrainas Gaisa spēki.

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits