Sprādzienā vēl aptuveni 6000 cilvēki tika ievainoti, tostarp ANO miera spēku UNIFIL un Vācijas vēstniecības darbinieki. Sprādzieni nodarījuši lielus zaudējumus infrastruktūrai, tostarp ostai, ēkām, atstājot aptuveni 300 tūkstošus cilvēku bez pajumtes, slimnīcām, lidostas terminālim un ANO miera spēku UNIFIL kuģim.
Jordānijas seismologi sprādzienu radīto satricinājumu pielīdzināja 4,5 magnitūdu zemestrīcei. Eksplozija bija jūtama arī Kiprā.
Beirūtā eksplodēja 2750 tonnas lauksaimniecības mēslojuma amonija nitrāta, kas sešus gadus glabājās kādā ostas noliktavā.
Tūkstošiem cilvēku Beirūtā šodien devās gājienā uz sprādziena vietu, pieminot bojāgājušos. Ostas teritorijā bija uzstādīts liels ekrāns, kurā bija redzams, kā tiek nolasīti bojāgājušo vārdi.
"Man trūkst vārdu. Mēs zaudējām mūsu skaisto Beirūtu," sacīja viena no gājiena dalībniecēm, kuras mājas eksplozijā tika iznīcinātas.
Daudzi gājiena dalībnieki bija aplikuši ap pleciem Libānas karogu un skandēja "Ilgu mūžu Libānai!". "Mēs esam izdzīvotāji, mēs atdzimsim no drupām," skandēja citi.
Paralēli piemiņas gājienam Beirūtā notika arī protestētāju un policijas sadursmes pie parlamenta.
Protestētāji arī sadedzināja lelli, kurā attēlots Libānas prezidents Mišels Auns.
Daudzi libānieši uzskata, ka sprādziens noticis amatpersonu nolaidības un korupcijas dēļ, un pēdējās dienās Libānā notiek protesti pret politisko eliti.
Reaģējot uz protestiem, Libānas premjerministrs Hasans Diabs pirmdien paziņoja par valdības atkāpšanos.
papildināts virsraksts un visa ziņa