Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Barons un BK Ventspils svin uzvaras LBL čempionāta spēlēs

Latvijas basketbola līgas sestdienas spēlēs Liepājas lauvas savā laukumā ar 80:88 (34:43) piekāpās BK Ventspils, bet Barons viesos uzvarēja BK Valmiera basketbolistus 83:74 (36:33).Liepājā viesiem veiksmīga izdevās pirmā puslaika izskaņa, kad no 26:27 deficīta viņi panāca 43:29 pārsvaru, bet pēc pārtraukuma starpību palielināja līdz 51:36.

Laukuma saimnieki nedomāja padoties un piecu minūšu laikā gandrīz visu Ventspils pārsvaru likvidēja (55:54), taču ceturto ceturtdaļu viesi sāka ar Jurevičus deviņiem punktiem pēc kārtas un atjaunoja pieklājīgu starpību (73:60).Pēdējās minūtēs Liepājas komandai tomēr izdevās sarīkot intriģējošas beigas (81:79). Izšķirošais izrādījas Bertāna precīzais trīspunktu metiens 14 sekundes līdz beigām.Ventspilnieku sastāvā debitēja horvāts Mateo Kedzo. Viņa kontā 15 punkti, 4 atl.bumbas un 3 kļūdas.Valmierā pirmā puslaika lielāko daļu vadībā ar dažu punktu pārsvaru bija Barons basketbolisti, bet pēc pārtraukumā līdzīgā cīņā vadības grožus pārņēma te viena, te otra komanda. Ceturtās ceturtdaļas vidū rīdziniekiem izdevās spurts 9:0, kas ļāva iegūt izšķirošo pārsvaru (66:57). Tuvāk par sešiem punktiem mājiniekiem tikt neizdevās.Rezultatīvākais Barons rindās ar 22 gūtiem punktiem bija Ivars Timermanis.

Latvijas basketbola līga

Liepājas lauvas – BK Ventspils 80:88 (19:23, 34:43, 43:51)
Viļums 16, Kiseļus 15, Ein.Tukišs 15, Kožeņecs 12 – Jurevičus 19, Zaķis 16, Kedzo 15, J.Strēlnieks 13
BK Valmiera – Barons 74:83 (17:18, 33:36, 53:55).
Deiviss 16, Andžejevskis 15, Krovels 11, Cipruss 11 - Timermanis 22, Sirsniņš 15, Feldmanis 10

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.