Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Bk valmiera

Aigars Šķēle izīrēts Valmieras komandai

Latvijas izlases basketbolists Aigars Šķēle savu karjeru turpinās Valmieras komandā.Pēc ļoti veiksmīgas iepriekšējās sezonas pašlaik 22 gadus vecais Šķēle noslēdza viena gada līgumu ar valsts vicečempioniem VEF Rīga. Tomēr rudenī Latvijas izlases rindās viņš spēlēja nevesels, tāpēc pirms pašas sezonas sportistam tika konstatēts meniska plīsums, kas lika veikt operāciju.

Valmieras basketbola klubs pastiprinās ar NBA Attīstības līgā spēlējušo Spenseru

Basketbola klubs Valmiera panācis vienošanos ar amerikāņu aizsargu Bo Spenseru, kurš vienībai pievienojies uz divu nedēļu pārbaudes laiku, informē komanda.Tiek vēstīts, ka pašlaik 25 gadus vecais un 185 centimetrus garais Spensers var spēlēt gan uzbrūkošā aizsarga, gan saspēles vadītāja pozīcijās.Iepriekšējo sezonu Spensers pavadīja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Attīstības līgas komandā Delavēras _87ers.

Melderis apstiprināts par pilnvērtīgu BK Valmiera galveno treneri

"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) kluba "Valmiera" galvenā trenera amatā apstiprināts Gatis Melderis, informē komanda.Pagājušajā sezonā "Valmieru" vadīja Varis Krūmiņš, tomēr LBL izslēgšanas turnīra laikā viņš no amata tika atbrīvots. Viņa vietā komandu pārņēma Melderis un Artūrs Štālbergs, kurš nākamajā sezonā vadīs "Saldus" klubu.

Valmiera Kalves atgriešanās mačā negaidīti piekāpjas Jelgavai

Laukumā sava bijušā kluba rindās atgriežoties šīs sezonas pirmo pusi Itālijas augstākajā līgā aizvadījušajam Ernestam Kalvem, "Valmieras" komanda "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 71:73 (21:13, 13:17, 21:18, 16:25) negaidīti zaudēja "Jelgavas" vienībai.

Kaspars Cipruss atgriezies Valmieras basketbola klubā

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) pagājušās sezonas bronzas medaļnieki BK Valmiera panākusi vienošanos ar bijušo Latvijas izlases centra spēlētāju Kasparu Ciprusu, kurš sezonu uzsāka BK Jēkabpils sastāvā, vēsta valmieriešu oficiālā interneta mājas lapa.

Aizvadītās sezonas LBL bronzas dueļa atkārtojumā atkal pārāki Valmiera

Iepriekšējās sezonas valsts trešā labākā komanda Valmiera trešdien bronzas dueļa atkārtojumā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīra regulārā čempionāta mačā ar 85:68 (21:25, 25:14, 13:15, 26:14) savā laukumā pieveica Barons kvartāls vienību.Spēles pirmo daļu labāk aizvadīja aizvadītās sezonas ceturtais labākais klubs Barons kvartāls, kas vēl otrās ceturtdaļas sākumā vēl atradās vadībā ar 27:26, taču mājiniekiem no Valmieras laika posmu līdz puslaika pārtraukumam izdevās aizvadīt krietni labāk, atpūtā ejot ar 46:39 sev par labu.