Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Barons/O!Karte un BK Valmiera basketbolistiem uzvaras LBL spēlēs

Latvijas Basketbola līgas piektdienas spēlēs uzvaras izcīnīja Barons/O!Karte un BK Valmiera komandas. Rīdzinieki savā laukumā Saulkrastos ar 88:66 (43:34) pieveica BK Zemgale vienību, bet valmierieši ar grūtībām pārspēja biznesa augstskolu Turība 74:65 (34:43).Pirmajā spēlē ar jauno nosaukumu Barons/O!Karte kluba basketbolisti pirmās ceturtdaļas beigās guva 12 punktus pēc kārtas un no 9:9 panāca 21:9.

Kādu laiku starpība turējās aptuveni 10 punktu robežās. Trešās ceturtdaļas vidū laukuma saimniekiem izdevās vēl viens izrāviens (9:0), un viņu pārsvars jau pietuvojās 20 punktiem (56:39), bet ceturtajā tas arī tika pārsniegts (72:50).Diezgan līdzīgs scenārijs sākumā bija arī mačam Valmierā. Turības komanda pēc 3:6 sākumā diezgan strauji iekrāja 20:9 pārsvaru un otrās ceturtdaļas sākumā panāca lielāko starpību – 31:19. Tomēr otrajā puslaikā pamazām sāka izpausties valmieriešu pārākums. Trešās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki atguva vadību (49:47) un cīņas izskaņā uzvaru ne bez pūlēm nosargāja.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 14-2, Liepājas lauvas 13-7, VEF Juniors 11-6, Barons/O!Karte 13-8, BK Valmiera 10-7, BK Zemgale 6-11, BA Turība 3-15, LU 2-16.

Latvijas Basketbola līga

Barons/O!Karte – BK Zemgale 88:66 (22:13, 43:34, 62:46)
Viljamss 19, Skirmants 14, Piščaļņikovs 13 – Bergmanis 13, Brūniņš 11
BK Valmiera – BA Turība 74:65 (13:22, 34:43, 53:50)
Gabrāns 19, Virsis 11, Veselovs 10 – Dilevka 15, Mednis 12, Servuts 11

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.