Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bertāns ar 18 punktiem palīdz Wizards izcīnīt uzvaru

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 18 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un palīdzēja Vašingtonas "Wizards" komandai izcīnīt uzvaru. Anžejs Pasečņiks šoreiz nespēlēja.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 128:107 (29:15, 39:27, 36:36, 24:29) pārspēja Fīniksas "Suns".

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja sešus no deviņiem tālmetieniem. Piecus "trejačus" viņš realizēja pirmajā puslaikā, kad uzbruka ar 100% precizitāti.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu un vienu reizi pārkāpa noteikumus. "Wizards" ar Bertānu laukumā iemeta par 20 punktiem vairāk nekā ielaida.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Bredlijs Bīls, kurš arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un veica deviņas rezultatīvas piespēles. Līgas rezultatīvākajām spēlētājām Bīlam šī bija atgriešanās laukumā pēc viena mača izlaišanas Covid-19 kontaktpersonas statusa dēļ.

Vēl ar 16 punktiem atzīmējās Rauls Netu, bet 11 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Robinam Lopesam.

"Wizards" spēlēja bez Rasela Vestbruka, kurš kreisās kājas kvadricepsa muskuļa savainojuma dēļ izlaidīs aptuveni vienu nedēļu. Savukārt pamatsastāva centra spēlētājam Tomasam Braientam krustenisko saišu plīsuma dēļ sezona ir beigusies.

"Suns" vienībā 33 punktus guva Devins Bukers, bet 14 punktus un 11 rezultatīvas piespēles pievienoja Kriss Pols.

"Wizards" ar trim uzvarām 11 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.