Rīgā +19 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

BK Valmiera basketbolisti zaudē Liepājas lauvām LBL spēlē

BK Valmiera otrdien savā laukumā ar 77:97 piekāpās Liepājas lauvām Latvijas basketbola līgas turnīra spēlē.Pēc pirmā puslaika liepājnieki bija vadībā ar četru punktu pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā panāca izšķirošo pārsvaru (76:60), portālam Diena.lv pavēstīja BK Valmiera sabiedrisko attiecību speciāliste Kate Glika.

Uzvarētājiem 19 punktus guva Laimons Kiseļus, pa 18 – Juris Patmalnieks un Oļegs Kožeņecs. Mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Deivīns Deiviss, 13 punkti Jura Andžejevska kontā.Līdzšinējās 19 spēlēs liepājniekiem šī bija devītā uzvara, bet valmieriešiem 11.zaudējums. Abas komandas ir kaimiņos turnīra tabulā un, ļoti iespējams, tiksies savā starpā LBL ceturtdaļfināla sērijā.LBL turnīra tabula:BK Barons 20 16 – 4 (80)VEF Rīga 9 7 – 2 (77)BK Ventspils 10 6 – 4 (60)Liepājas lauvas 19 9 – 10 (47)BK Valmiera 19 8 – 11 (42)BK Zemgale 21 3 – 18 (14)