Rīgā +22 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

BK Valmiera viesos pārspēj BK Zemgale basketbolistus

Latvijas Basketbola līgas vienīgajā ceturtdienas spēlē BK Valmiera viesos ar 88:60 (47:30) pārliecinoši pieveica BK Zemgale koamndu. Valmierieši turnīra tabulā pakāpās uz otro vietu, bet jelgavnieki saglabā sesto vietu, pēdējo, kas garantē vietu izslēgšanas turnīrā.Laukuma saimnieki pirmos punktus guva tikai piektajā minūtē, kad pretinieki bija sametuši jau desmit.

Uz brīdi BK Zemgale starpību gan sadeldēja (12:15), taču valmierieši ātri atguva iniciatīvu, un pirmā puslaika beigās viņu pārsvars pietuvojās 20 punktu atzīmei (45:26).Otrajā puslaikā rezultāta starpība ilgi turējās aptuveni 20 punktu robežās, bet izskaņā pārsniedza arī 30 punktus.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 17-3, BK Valmiera 15-8, Barons/O!Karte 16-9, Liepājas lauvas 16-9, VEF Rīga 13-9, BK Zemgale 8-14, BA Turība 5-19, LU 3-22.