Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

BK Valmiera zaudē VEF Rīga basketbolistiem BBL spēlē

MasterCard Baltijas basketbola līgas spēlē BK Valmiera savā laukumā ar 70:84 (29:34) piekāpās VEF Rīga komandai. Valmieriešiem aizvadītajās 16 spēlēs ir piecas uzvaras, bet rīdziniekiem 15 spēlēs – septiņi panākumi.Pirmajā ceturtdaļā mājinieki ātri atspēlēja vefiešu pirmo izrāvienu (8:2), taču līdz pat pirmā puslaika beigām VEF Rīga saglabāja nelielu pārsvaru.

Pēc lielā pārtraukuma aktivizējās valmierieši un dažu minūšu laikā ar leģionāru Deivisa un Krešnara pūlēm pārņēma vadību (37:34), ko trešās ceturtdaļas beigām rīdzinieki atkal atguva. Tiesa, šajā brīdī tehnisko piezīmi nopelnīja Sandis Valters un viņam piecu piezīmju dēļ spēle bija beigusies.Par spīti šim faktam VEF Rīga lēnām audzēja starpību un ceturtās ceturtdaļas vidū sasniedza plus 10 atzīmi (68:58), ko līdz spēles beigām vēl nedaudz palielināja.Viesu labā Alekss Renfro guva 21 un Arns Labucks 17 punktus. Valmieriešu rindās Deivīns Deiviss un Blazs Krešnars guva attiecīgi 23 un 14 punktus.BK Valmiera sastāvā pirmo spēli aizvadīja kluba jaunpienācējs Timotijs Krovels. Viņa kontā četri punkti.

Baltijas Basketbola līga

BK Valmiera – VEF Rīga 70:84 (17:16, 29:34, 53:56)

Deiviss 23, Krešnars 14, Kaufmanis 12 – Renfro 21, Labucks 17, Aleksejevs 12, Makalogs 12

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.