Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

BK Ventspils pārliecinoši pieveic Valmieras basketbolistus LBL spēlē

Latvijas čempioni BK Ventspils basketbolisti Latvijas basketbola līgas sestdienas spēlē pārliecinoši ar 86:59 (51:24) pārspēja BK Valmiera komandu. Ventspilniekiem šis bija trešais panākums aizvadītajās piecās spēlēs, bet valmieriešiem – ceturtā neveiksme deviņos mačos. Maču laukuma saimnieki sāka ar astoņiem gūtiem punktiem pēc kārtas, un jau pirmās ceturtdaļas vidū ventspilnieku pārsvars pārsniedza desmit punktu robežu.

Otro ceturtdaļu BK Ventspils sāka ar desmit punktiem pēc kārtas, sasniedzot rezultātu 41:15 un tikpat kā nodrošinot uzvaru spēlē.Otrajā puslaikā rezultāta starpība pārsvarā turējās 20 – 25 punktu robežās.BK Ventspils sastāvā desmit un vairāk punktu guva četri spēlētāji, visvairāk – Dairis Bertāns (16). Valmieriešiem 12 punktus guva Davīns Deiviss.

Latvijas basketbola līga

BK Ventspils – BK Valmiera 86:59 (31:15, 51:24, 68:44)
Bertāns 16, Jurēvičus 13, Bērziņš 11, Zaķis 11 – Deiviss 12, Valeika 11, Andžejevskis 11, Amoliņš 10

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.