Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Gražulim 19 punkti un spēles rezultatīvākā spēlētāja lauri zaudējumā Itālijas A sērijas ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis otrdien Itālijas A sērijas ceturtdaļfināla otrajā mačā guva 19 punktus viņa pārstāvētās Trento "Dolomiti Energia" zaudējumā izbraukumā.

Trento komanda viesos ar 81:84 (17:18, 17:23, 24:25, 23:18) piekāpās Tortonas "Derthona" vienībai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Gražulis laukumā pavadītajās 28 minūtēs grozā trāpīja visus piecus divpunktu metienus, vienu no četriem tālmetieniem un sešus no astoņiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, nopelnīja divas piezīmes, izprovocēja piecus pārkāpumus pretiniekiem, kā arī sakrāja labāko komandā +/- rādītāju +7 un labāko spēlē efektivitātes koeficientu 23.

Viesiem 17 punktus guva Mateo Spanjolo, bet uzvarētāju rindās ar 18 punktiem izcēlās Semādžs Kristons, 16 punktus gūstot Demontijam Hārperam.

Sērijas trešā spēle norisināsies "Dolomiti Energia" laukumā piektdien.

Trento klubs ar 15 uzvarām 30 spēlēs pamatturnīrā ieņēma sesto vietu, Artūra Strautiņa pārstāvētais Redžo Emīlijas "UnaHotals" klubs ar 11 panākumiem bija 14. un vietu A sērijā saglabāja, jo bija labāki papildrādītāji, nekā tādu pašu bilanci iekrājušajai "Trieste", kas ierindojās priekšpēdējā, 15.pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia".