Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Šteinbergas 23 punkti sekmē komandas uzvaru pirmajā FIBA Eiropas kausa finālspēlē

Latviešu basketboliste Anete Šteinberga ceturtdien guva 23 punktus FIBA Eiropas kausa izcīņas pirmajā finālspēlē, palīdzot Beļģijas čempionvienībai Royal Castors Braine, ko trenē Ainars Zvirgzdiņš, gūt mazpārliecinošu uzvaru izbraukumā.Royal Castors Braine ar 68:64 (20:23, 15:16, 20:14, 13:11) pieveica Francijas komandu Villeneuve d'Ascq, iegūstot priekšrocības pirms savā laukumā gaidāmās atbildes spēles.

Spēles pirmos deviņus punktus guva Royal Castors Braine komanda, tomēr turpinājumā mājinieces veica izrāvienu 14:2, pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā ar 23:20. Otrajā ceturtdaļā Villeneuve d'Ascq palielināja pārsvaru līdz septiņiem punktiem, tomēr kārtējais Šteinbergas precīzais raidījums ļāva Beļģijas vienībai turpināt cīņu un pārtraukumā komandas devās pie 39:35 mājinieču labā.Otrā puslaika ievadā traumu guva viena no_ Villeneuve d'Ascq _līderēm Viržīnija Bremona un šo spēles daļu lielākoties vadībā atradās Royal Castors Braine. Pēc Kimas Mestdāgas tālmetiena pēdējo minūti mačā Beļģijas komanda sagaidīja ar sešu punktu pārsvaru, bet saspringtais duelis noslēdzās ar 68:64.Šteinberga laukumā aizvadīja 35 minūtes, realizējot sešus no 11 izpildītajiem divpunktu metieniem, trīs no četriem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat latviete izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, pieļāva četras kļūdas un nopelnīja trīs piezīmes.Laikā kamēr Šteinberga atradās laukumā, Royal Castors Braine komanda iemeta par 11 punktiem vairāk nekā ielaida.Tieši Šteinberga pārliecinoši kļuva par dueļa rezultatīvāko spēlētāju."Esmu lepns par komandu, jo basketbolistes spēlēja vienoti, aktīvi komunicējot," pēc cīņas pauda Zvirgzdiņš. "Sēriju esam sākuši labi, tomēr tagad mums jāuzvar arī savā laukumā."Finālsērijas atbildes spēle 26.martā risināsies Royal Castors Braine mājvietā, kas ir netālu no Briseles

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...