Rīgā +21 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Valmieras basketbolisti BBL spēlē pārliecinoši pieveic Ķēdaiņu Nevežis komandu

BK Valmiera komanda MasterCard Baltijas basketbola līgas elites divīzijas piektdienas spēlē ar 93:58 (41:32) pārliecinoši apspēlēja Ķēdaiņu Nevežis vienību.Valmieras basketbolistiem šis bija trešais panākums līdzšinējās septiņās spēlēs, un turnīra tabulā viņi ieņem sesto vietu.2:12 pēc spēles pirmajām trīsarpus minūtēm valmieriešiem nesolīja neko labu.

Taču, izlīdzinājuši spēli, viņi pirmās ceturtdaļas beigās un otrās sākumā guva 17 (!) punktus pēc kārtas. Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā 29:19 un nepilnu desmit punktu pārsvaru saglabāja līdz lielajam pārtraukumam.Trešās ceturtdaļas vidū BK Valmiera basketbolistiem izdevās vēl viens izrāviens 11:2, pēc kura viņi bija iekrājuši jau plus 20 (58:38). Atlikušajā laikā vidzemnieki pārliecinošu uzvaru pārvērta īstā sagrāvē.Rezultatīvākie mājinieku rindās bija Devīns Deiviss (17 punkti), Blazs Krešnars (16 p.) un Sandis Amoliņš (15 p.).Sestdien savā starpā tiksies abas turnīrā līdz šim nezaudējušās komandas – Kauņas Žalgiris un Viļņas Lietuvos rytas.