Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Bricim 25.vieta biatlona Pasaules kausa pirmajā posmā

Latvijas biatlona izlases līderis Ilmārs Bricis, izcīnot 25.vietu, nopelnījis pirmos ieskaites punktus kopvērtējumā Pasaules kausa pirmā posma pirmajās sacensībās 20 km distancē ceturtdien Zviedrijas pilsētā Estešundā.Šaušanā Bricis pieļāva divas kļūdas (abas – šaujot stāvus) un finišā uzrādīja rezultātu 56 minūtes un 5 sekundes.

Par pirmā posma uzvarētāju kļuva norvēģis Emīls Hegle Svendsens, Bricis viņam zaudēja trīs minūtes un 21,3 sekundes.Sekmīgi sacensības uzsāka Kristaps Lībietis, kurš sašāva pirmos 10 mērķus. Diemžēl abās pēdējās šautuvēs viņš pieļāva pa vienai kļūdai. Finišā 51.vieta. Kopvērtējuma punktus nopelnīja pirmo 40 vietu ieguvēji.Kaspars Dumbris ar divām kļūdām finišēja 74.pozīcijā 134 dalībnieku konkurencē, bet Jānis Pleikšnis ar kļūdu katrā no četrām šautuvēm kopvērtējumā ieņēma 75.vietu, liecina rīkotāju publicētā informācija.Otro vietu sensacionāli ieņēma Tims Būrks no ASV, kurš Svendsenam zaudēja 35,5 sekundes. Trešajā vietā ierindojās austrietis Kristofs Zumans.

Sestdien gan biatlonisti, gan biatlonistes sacentīsies sprinta distancēs, svētdien Estešundā paredzētas stafešu sacensības.

Pasaule kauss biatlonā, 1.posms

20 km kungiem
1.Emīls Hegle Svendsens (Norvēģija) 52:43,7 (1)

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...