Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jaunais LHF ģenerālsekretārs - Normunds Blome

Latvijas Handbola federācijas (LHF) biedru ārkārtas sapulcē par jauno organizācijas ģenerālsekretāru tika apstiprināts līdzšinējais viceprezidents Normunds Blome, vēsta LHF.

Sapulce notika Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka LHF Padome pēc abpusējas vienošanās pārtrauc darba attiecības ar līdzšinējo LHF ģenerālsekretāru Gunti Ciematnieku.

LHF kārtējās prezidenta un valdes vēlēšanas gaidāmas martā, tāpēc Blome savus primāros uzdevumus ir definējis tuvākajiem deviņiem mēnešiem, starp kuriem ir federācijas struktūras sakārtošana, biedru iesaistes un informētības nodrošināšana, 2021.gada janvāra U-20 Eiropas čempionāta vīriešiem B divīzijā organizēšana, kā arī aktīvāka jauniešu piesaiste handbolam.

Stājoties jaunajā amatā, Normundam Blomem bija jāatstāj LHF viceprezidenta un padomes locekļa amats, tāpēc ārkārtas biedru sapulcē bija jāpieņem lēmums par divu iztrūkstošo padomes locekļu apstiprināšanu.

Viceprezidenta un padomes locekļa amatam tika apstiprināta Ivita Asare. Viņa kā galveno fokusu izvirzījusi tieši sieviešu handbola attīstības veicināšanu. Ivita Asare ir daudzkārtēja Latvijas handbola čempione, vairākkārt atzīta par sieviešu handbola meistarsacīkšu vērtīgāko spēlētāju, daudzus gadus strādājusi banku sektorā.

Par otru LHF Padomes locekli tika apstiprināts Edmunds Bogdanovs, kurš Latvijas handbolā daudzus gadus aizvadījis gan kā spēlētājs, gan kā tiesnesis. Kā galveno savas darbības fokusu Bogdanovs ir izvirzījis jaunās tiesnešu paaudzes veidošanu.

Lai uzlabotu federācijas pārvaldību, biedru sapulce vienojās uzdot LHF Padomei apstiprināt darba grupu, kas trīs mēnešu laikā izstrādās priekšlikumus handbola federācijas pārvaldības modeļa uzlabošanai un sagatavos attiecīgu statūta grozījumu projektu.

Jau iepriekš ziņots, ka LHF prezidents Mārtiņš Bičevskis vienojās ar Blomi, ka viņš uzņemsies ģenerālsekretāra pienākumus.

Viņa kandidatūru vajadzēja apstiprināt biedru kopsapulcē.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi