Rīgā +19 °C
Svētdiena, 7. jūlijs
Maruta, Alda

Kamaniņu braucēji Putins/Matuzels izcīna piekto vietu pasaules čempionātā junioriem

Latvijas gados jaunie kamaniņu braucēji Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels sestdien izcīnīja piekto vietu Lillehammerē notiekošajā pasaules čempionātā junioriem.

Latvieši abos braucienos uzrādīja piekto labāko laiku, bet startā viņiem bija attiecīgi septītais un ceturtais labākais veikums.

Par pasaules čempioniem kļuva vācieši Florians Lēflers un Manuels Štībings, kuriem Putins/Matuzels summā zaudēja 0,944 sekundes. Uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena stājās sportisti no Krievijas, no kuriem latvieši atpalika par teju pussekundi.

Kopumā sacensībās piedalījās 15 divnieku ekipāžas.

Kā ziņots, piektdien meiteņu konkurencē 11.vietu izcīnīja talantīgā Ulla Zirne, Kendija Aparjode ierindojās 13.vietā, bet Alise Evelīna Mitkus izcīnīja 21.vietu 38 dalībnieču konkurencē. Puišu sacensībās 20.vietu ieņēma Kristers Aparjods, 23.vietā ierindojās Ralfs Bērziņš, bet Gunārs Bergs pirmajā braucienā ieņēma 26.vietu un bija pirmais no tiem sportistiem, kuri nekvalificējās otrajam braucienam.

Sestdien risināsies arī komandu stafete.

Pērn stafetē Latvijas komanda ar Zirni, Riku Kristenu Rozīti, kā arī Putinu un Matuzeli sastāvā ieņēma ceturto vietu. Individuāli Rozītis bija piektais, bet Putina/Matuzeļa ekipāža ierindojās sestajā pozīcijā.