Rīgā +20 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Saramotinam 82.vieta smagā Vuelta a Burgos velobrauciena posmā

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins, kurš pārstāv Šveices komandu IAM Cycling, sestdien ierindojās 82.vietā Spānijā notiekošā daudzdienu velobrauciena Vuelta a Burgos (UCI kat.2.HC) ceturtajā posmā.Par 142 kilometrus garā kalnu posma uzvarētāju kļuva francūzis Loids Mondorī no AG2R La Mondiale komandas, finišu šķērsojot pēc trim stundām, 21 minūtes un 18 sekundēm.

Saramotins finišu sasniedza nelielā grupā, kas uzvarētājam piekāpās par astoņām minūtēm un 48 sekundēm.Kopvērtējuma līderpozīcijā tagad izvirzījies spānis Daniels Moreno (Katjuša), bet Saramotins noslīdējis uz 89.vietu, līderiem zaudējot 48 minūtes un 24 sekundes.Sacensības piecu posmu garumā ilgs līdz svētdienai.Kā ziņots, otrdien Saramotins oficiāli tika iekļauts IAM Cycling komandas sastāvā augusta izskaņā paredzētajās prestižajās Vuelta Espana daudzdienu velobrauciena sacensībās.Pērn Vuelta Espana nepiedalījās neviens no Latvijas riteņbraucējiem. 2012.gadā šajās sacensībās Gatis Smukulis kopvērtējumā izcīnīja 117.vietu, bet vēl gadu iepriekš Saramotins ierindojās 166.vietā.