Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Riteņbraukšana

Riteņbraukšanas klasikā Cēsis – Valmiera negaidīti uzvar Ālītis

Svētdien ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas piektais posms. Uzvaru aizraujošā cīņā Toyota distancē vīru konkurencē svinēja Uldis Ālītis, kamēr dāmu konkurencē nepārspēta bija Lija Laizāne. Lielbāta Tautas braucienā uzvaras laurus tikmēr plūca Mārtiņš Daļeckis un Evelīna Ermane-Marčenko, vēsta rīkotāji.

Alafilipam atkārtots triumfs pasaules čempionātā riteņbraukšanā; Liepiņam 52. vieta

Vairāku simtu tūkstoši skatītāju klātbūtnē svētdien Beļģijā aizvadīts pasaules čempionāta šosejas riteņbraukšanā vīru elites grupas brauciens. Pēc varena solo atrāviena, otro gadu pēc kārtas par pasaules čempionu kļuva francūzis Žiljēns Alafilips. No Latvijas sportistiem finišu sasniedza – Emīls Liepiņš un Toms Skujiņš – kuriem attiecīgi 52. un 60. vieta 195 riteņbraucēju konkurencē, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

FOTO: Smiltenes kausa riteņbraukšanā labākie kadri

Smiltenes kauss riteņbraukšanā otro gadu pēc kārtas notika divu dienu garumā, pulcējot velo cienītājus no visas Latvijas. Organizatori ar pašvaldības un atbalstītāju atbalstu bija parūpējušies par ļoti aizraujošām un skatītājiem baudāmām sacensībām. Svētdien bruģa kalnā un Smiltenes pilsētas ielās notika grupas brauciena sacensības. Dienas centrālais starts bija Dako Ziemeļvidzeme sporta brauciens. Sacensības pulcēja virkni vadošu Latvijas U23, elites un amatieru sportistu. 54 kilometru garās un ļoti fiziski smagās distances laikā izkristalizējās sešu braucēju liela līderu grupa ar Andri Vosekalnu, Māri Bogdanoviču un Kristeru Ansonu tajā. Viss izšķīrās pēdējā trīs kilometru garajā aplī. Līderpozīciju finiša taisnē uz bruģa izkaroja Vosekalns. Alūksnietis savas pozīcijas prata nosargāt, izcīnot savu pirmo panākumu Smiltenes kausā.

Vosekalns un Siltumēna triumfē leģendārajā Smiltenes kausā

Nedēļas nogalē aizvadīts leģendārais Smiltenes kauss riteņbraukšanā. Dako Ziemeļvidzeme sporta braucienā ļoti skatāmā sacīkstē uzvaru vīru konkurencē svinēja Latvijas kausa kopvērtējuma līderis Andris Vosekalns, kamēr dāmām nepārspēta bija Kitija Siltumēna. Aizraujošajā nakts sprintā tikmēr pie uzvaras lauriem tika Kristaps Knops un Veronika Monika Stūriška.

Vienības brauciena sporta disciplīnā uzvaru izcīna Bogdanovičs un Āboma

Svētdien Krimuldā norisinājās tradīcijām bagātais Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens, vienojot velo cienītājus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sporta šosejas braucienā uzvaras svinēja – Māris Bogdanovičs un Madara Āboma. MTB distancē ātrākie bija – Kristers Kovgers un Lelde Ardava, kamēr vērienīgajā tautas distancē pirmās vietas guva – Dāvis Gludavs, kā arī Madara Lazda, vēsta rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide