Rīgā +6 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Leipzig UEFA Čempionu līgā izcīna uzvaru Glāzgovā; Šahtar spēlē neizšķirti ar Real

Vācijas futbola klubs Leipzig otrdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačā otro reizi pēc kārtas apspēlēja Glāzgovas Celtic, bet Doneckas Šahtar spēlēja neizšķirti ar Madrides Real.

"Leipzig" izbaukumā uzvarēja ar 2:0 (0:0).

Uzvaru 75.minūtē nodrošināja precīzs Timo Vernera sitiens, bet 84.minūtē pēc Vernera piespēles precīzs bija Ēmils Fošberjs.

Citā F grupas spēlē Madrides "Real" viesu lomā Varšavā spēlēja 1:1 (0:0) ar Ukrainas vienību Doneckas "Šahtar".

46.minūtē Oleksandrs Zubkovs izvirzīja vadībā "Šahtar", un "karaliskais" klubs izlīdzinājumu panāca vien mača kompensācijas laika piektajā minūtē, kad punktu "Real" nodrošināja Antonio Rīdigers.

F grupā līdere ar desmit punktiem ir Madrides komanda. "Leipzig" ar sešiem punktiem ierindojas otrajā vietā, "Šahtar" tikusi pie pieciem punktiem, bet "Celtic" ar vienu punktu atrodas ceturtajā vietā.

Itālijas futbola klubs "AC Milan" otrdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēlē savā laukumā mazākumā piekāpās Londonas "Chelsea" vienībai.

E grupas mačā Londonas "Chelsea" izbraukumā uzvarēja ar 2:0, abus vārtus gūstot pirmajā puslaikā.

Jau 18.minūtē ar sarkanās kartītes nopelnīšanu mazākumā mājiniekus atstāja Fikajo Tomori.

Anglijas klubs to izmantoja, 21.minūtē 11 metru soda sitienu realizējot Žoržinju, bet 34.minūtē vārtus gūstot Pjēram Emerikam Obamejangam.

Otrā mačā Zagrebā tika fiksēts neizšķirts, Zagrebas "Dinamo" un "Salzburg" mačam beidzoties ar 1:1 (1:1).

12.minūtē Nikolass Zeivalds austrijas vienību izvirzīja vadībā, bet 40.minūtē neizšķirtu panāca Roberts Ljubičičs.

E grupā līderpozīcijās ar septiņiem punktiem ir izvirzījusies "Chelsea". "Salzburg" ar izcīnītiem sešiem punktiem ir otrā, kamēr "AC Milan" un Zagrebas vienībai ir pa četriem punktiem.

Turīnas "Juventus" otrdien cieta zaudējumu UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačā Haifā.

H grupas spēlē "Juventus" viesos ar 0:2 (0:2) piekāpās Izraēlas komandai Haifas "Maccabi".

Abus vārtus septītajā un 42.minūtē mājinieku labā guva Omers Atzili.

Parīzē "Saint-Germain" spēlēja neizšķirti ar Lisabonas "Benfica" - 1:1 (1:0).

Kilians Mbapē 40.minūtē ar 11 metru soda sitienu izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 62.minūtē Žuāns Mariu, arī ar 11 metru soda sitienu, rezultātu izlīdzināja.

H grupas līderpozīcijās atrodas PSG un "Benfica", kuras izcīnījušas pa astoņiem punktiem četrās spēlēs. "Juventus" un "Maccabi" ir pa trim punktiem.

Mančestras "City" pēc Serhio Gomesa noraidījuma pirmajā puslaikā desmit cilvēku sastāvā otrdien nespēja uzvarēt Kopenhāgenā.

Spēle ar "Copenhagen" beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Izšķirošie notikumi šajā G grupas mačā norisinājās pirmajā puslaikā.

11.minūtē vārtus viesu labā guva Rodri, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās par spēli ar roku vārtu guvums netika ieskaitīts.

23.minūtē Nikolai Boilesens ar roku skāra bumbu, un video atkārtojums liecināja par 11 metru soda sitiena nozīmēšanu uz mājinieku vārtiem. Tomēr Rijada Mahreza sistajai bumbai iekļūt vārtos liedza mājinieku vārtsargs Kamils Grabara.

30.minūtē vēlreiz tika izmantots video atkārtojums, kas atstāja mazākumā "City", noraidot no laukuma Gomesu.

Dortmundē vietējā "Borussia" spēlēja 1:1 (1:1) ar "Sevilla".

18.minūtē Spānijas klubu vadībā izvirzīja Tangijs Nianzu, bet 35.minūtē neizšķirtu mājiniekiem panāca Džūds Belinghems.

"City" ar desmit punktiem četrās spēlēs joprojām ieņem pirmo vietu, otrā ar septiņiem punktiem ir Dortmundes "Borussia", bet pa diviem punktiem ir "Sevilla" un "Copenhagen".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".