Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Latvijas U-21 futbola valstsvienība ar neizšķirtu pabeigusi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Pēdējā spēlē otrdien Slokā Latvijas jaunie futbolisti galvenā trenera Mihaila Zemļinska vadībā nospēlēja 1:1 (0:1) ar vienaudžiem no Moldovas un ar 13 punktiem desmit spēlēs noslēguma tabulā ierindojās ceturtajā vietā.

Lai pakāptos uz trešo pozīciju noslēguma tabulā, Latvijas komandai šajā spēlē bija nepieciešama uzvara. Pirmajā puslaikā abām komandām bija labas iespējas atklāt rezultātu, taču vairāk paveicās viesiem – 36.minūtē mājinieku vārtsargu Ikstenu pārspēja Dmitrijs Vornišels.Vairāk sitienu pa Latvijas U-21 izlases vārtiem bija arī otrā puslaika sākumā. 10 minūtes līdz pamatlaika beigām Romans Bespalovs panāca izlīdzinājumu 1:1, tomēr revanšu gūt neizdevās.Abu komandu pirmajā spēlē uzvaru savā laukumā izcīnīja Moldovas komanda (0:1).Latvijas U-21 izlases sastāvs: Ikstens, Maksimenko, Dubra, Kazura, Kosmačovs, Žuļevs (E.Višņakovs, 61.), Turkovs, Besalovs, Zjuzins, Kurakins (Gramovičs, 78.), Rugins (Siņeļņikovs, 68.).Neatkarīgi no pēdējās spēles iznākuma gan Latvijas, gan Moldovas izlase jau bija zaudējusi cerības turpināt cīņu par ceļazīmi uz finālturnīru. Atlases otrajā kārtā iekļuva desmit apakšgrupu uzvarētāji, kā arī četri labākie otro vietu ieguvēji.