Svētdiena, 30. jūnijs
Tālivaldis, Mareks

Futbola u-21 izlase

Latvijas U-21 futbola izlasei otrais zaudējums Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Latvijas U-21 futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra devītas grupas spēlē piektdien Skonto stadionā ar 0:3 (0:1) zaudēja vienaudžiem no Francijas.33.minūtē rezultātu atklāja Žozefs Monrouzs, 63.minūtē Eliakims Mangala palielināja visu pārsvaru, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām Mbaje Njangs trešo reizi pārspēja mājinieku vārtsargu Dzelmi.Kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-21 izlases futbolisti ar 0:2 piekāpās vienaudžiem no Slovākijas. Nākamā spēle viņiem paredzēta 6.septembrī viesos pret Rumāniju.

Latvijas U-21 izlase pārbaudes spēlē uzvar futbola klubu Jelgava

Gatavojoties septembra sākumā paredzētajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, Latvijas U-21 futbola izlase Mihaila Zemļinska vadībā trešdien aizvadīja pārbaudes spēli ar futbola klubu Jelgava un rezultatīvā cīņā svinēja uzvaru 3:2 (2:1).Divus vārtus uzvarētāju labā guva FK Ventspils uzbrucējs Eduards Višņakovs, vēl vieni vārti jelgavnieka Borisa Bogdaškina rēķinā, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.Nākamās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles Latvijas U-21 izlase aizvadīs 2.septembrī Rīgā pret Franciju un 6.septembrī izbraukumā pret Rumāniju.

Latvijas U-21 futbola izlase zaudē vienaudžiem no Igaunijas

Latvijas U-21 futbola izlase pārbaudes spēlē otrdien Tallinā piekāpās vienaudžiem no Igaunijas – 0:1 (0:0). Vienīgos vārtus laukuma saimnieki guva 61.minūtē, kad precīzs sitiens izdevās Rauno Alliku, informēja Latvijas Futbola federācija.Šī bija Latvijas U-21 izlases trešā spēle šogad. 24.martā Kauņā Mihaila Zemļinska vadītā komanda pārbaudes spēlē ar 2:1 pārspēja Lietuvu, bet 3.jūnijā Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla pirmajā spēlē izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Slovākijai 0:2.

Latvijas U-21 izlases futbolisti ar zaudējumu sāk Eiropas čempionāta atlases turnīru

Latvijas U-21 futbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē piektdien viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās vienaudžiem no Slovākijas.Mājinieki vadībā izvirzījās 9.minūtē, bet 59.minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu. Pamatlaika pēdējā minūtē spēles galvenais tiesnesis parādīja sarkano kartīti Latvijas izlases vārtsargam Artūram Vaičulim, un kompensācijas laika pēdējā minūtē slovāki guva otros vārtus.

Notikusi Eiropas U-21 futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra izloze

Latvijas U-21 futbola valstsvienības pretinieki 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā būs Rumānijas, Francijas, Slovākijas un Kazahstānas izlases, kļuva zināms pēc ceturtdien Nionā (Šveice) notikušās izlozes.Kvalifikācijas turnīrā piedalīsies 52 valstu komandas, kas sadalītas desmit grupās.

Latvijas U-21 futbola valstsvienība ar neizšķirtu pabeigusi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Pēdējā spēlē otrdien Slokā Latvijas jaunie futbolisti galvenā trenera Mihaila Zemļinska vadībā nospēlēja 1:1 (0:1) ar vienaudžiem no Moldovas un ar 13 punktiem desmit spēlēs noslēguma tabulā ierindojās ceturtajā vietā.

Latvijas U-21 futbola izlase uzvar Andoru Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē

Latvijas U-21 futbola izlases sestdien izcīnījusi uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmās grupas spēlē, izbraukumā ar minimālu rezultātu 1:0 (1:0) pieveicot grupas pastarīšus vienaudžus no Andoras. Turnīra tabulā Mihaila Zemļinska trenētā Latvijas komanda kārtu līdz turnīra beigām ieņem ceturto vietu bez izredzēm iekļūt finālā.