Madrides Real ar Beilu sākumsastāvā uzvar sezonas pirmajā mačā

Iepriekšējo sezonu blāvi aizvadījusī Madrides Real komanda jauno Spānijas futbola čempionāta sezonu iesākusi ar uzvaru.

Madridieši viesos ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja Vigo Celta komandu.

Starpsezonā virmoja baumas, ka komandu pametīs velsiešu pussargs Gerets Beils, tomēr viņš palicis karaliskajā klubā un dueli sāka starta vienpadsmitniekā. Tieši Beils asistēja pirmajos vārtos, kad Karims Benzemā no tuvas distances panāca 1:0. Otrā puslaika pirmajā pusē, 56.minūtē, pērnā gada pasaules labākais futbolists Luka Modričs saņēma sarkano kartīti un atstāja viesus mazākumā.

Tas gan netraucēja madridiešiem gūt vēl divus vārtus. Vispirms 61.minūtē ar izcilu tālsitienu 2:0 panāca Toni Kross, bet 80.minūtē pēc Celta futbolistu kļūdas savā laukuma pusē Lukass ieraidīja trešo bumbu mājinieku vārtos. Kompensācijas laika pirmajā minūtē Ikers Losada pēc ātra uzbrukuma guva Vigo vienībai goda vārtus.

"Labs veids, kā sākt sezonu. Pēc daudz spekulācijām un viedokļiem esam laimīgi beidzot sākt čempionātu. Mums bija ļoti daudz enerģijas," pēc uzvaras teica Real kapteinis Serhio Ramoss.

Real jau sezonas ievadā cīnās ar traumām. No pamatsastāva spēlētājiem sestdien laukumā nevarēja doties Edens Azārs, Marko Asensio, Ferlāns Mendī un Dani Karvahals.

Citā mačā sestdien Villarreal savā laukumā cīnījās neizšķirti 4:4 (1:1) ar Granada vienību.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka iepriekšējās sezonas uzvarētāja Barcelona piektdien jauno sezonu sāka ar pēdējo minūšu zaudējumu, turklāt traumu guva viens no vadošajiem uzbrucējiem Luiss Svaress.

"Barcelona" viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās Bilbao Athletic futbolistiem, kuriem uzvaru ar akrobātisku sitienu izrāva Aritss Aduriss.

Barcelona futbolisti iepriekšējā sezonā izcīnīja savu otro titulu pēc kārtas un 26. vēsturē.