Mbapē ar diviem vārtiem kaldina PSG uzvaru Francijas čempionāta spēlē

Francijas futbola izlases spēlētājs Kiljans Mbapē trešdien Francijas čempionāta spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, palīdzēdams savai komandai Parīzes Saint-Germain (PSG) izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

PSG viesos ar 4:1 (2:0) uzvarēja Monaco, kuras rindās reiz spēlēja Mbapē.

Francijas čempioniem rezultātu izdevās atklāt 24.minūtē, kad Anhels di Marija ar tālu piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Mbapē, kurš no tuvas distances sita nekļūdīgi. Pārsvaru dubultot izdevās jau pirmā puslaika kompensācijas laikā, jo soda laukumā noteikumi tika pārkāpti pret Leivinu Kurzavu. Pendeli precīzi izpildīja Neimars, PSG atpūtā dodoties ar divu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā PSG dominance turpinājās, bet trešos vārtus izdevās iesist 16 minūtes līdz pamatlaika beigām, Pavlo Saravijam bumbu vārtos raidot no gaisa. 87.minūtē Ibrahima Bakajoko sitiens ar galvu panāca 1:3, bet pēdējais vārds piederēja Mbapē, kurš savus sezonas 20.vārtus iesita kompensācijas laika pirmajā minūtē.

PSG šo spēli sāka ar iespaidīgu uzbrukuma četrinieku - Mbapē, Neimars, Mauro Ikardi un di Marija.

Francijas čempioniem šosezon 20 dueļos izdevies gūt jau 50 vārtus.

Abas komandas pirms nedēļas spēlēja neizšķirti 3:3.

Citā spēlē Stade Rennais viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja Nimes. Vienīgos vārtus šajā duelī 64.minūtē iesita Adrians Hunū.

Tikmēr duelis starp Amiens un Reims noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:1).

Amiens komandā izcēlās Musa Konate, bet Reims rindās vienīgos vārtus iesita Dereks Kutesa.

Pēc 20 spēļu kārtām ar 49 punktiem pirmajā vietā ir PSG, tuvākā sekotāja Marseļas Olympique atpaliek par astoņiem punktiem, trešo pozīciju ar 36 punktiem ieņem Stade Rennais, bet labāko četrinieku noslēdz Nantes ar 32 punktiem. Piektajā vietā ar 31 punktu ir Lille, bet Montpellier iepaliek par vienu punktu.