Mesi piedalās visos piecos vārtos Barcelona pārliecinošā uzvarā

Barcelona komanda otrdien svinēja pārliecinošu uzvaru Spānijas futbola čempionāta 11.kārtas spēlē, pēc kuras atgriezās kopvērtējuma līderpozīcijā.

Barselonas klubs mājās ar 5:1 (3:1) sagrāva Valjadolidas Real.

Jau spēles trešajā minūtē 1:0 mājinieku labā ar spēcīgu sitienu panāca Klemāns Lenglē. Pirms tam bumbu soda laukumā iecentrēja Lionels Mesi, tai ar vairākiem atsitieniem nonākot Lenglē rīcībā. 15.minūtē pēc soda sitiena Marks Andrē ter Štēgens nespēja aizsist bumbu projām no vārtiem, kā rezultātā Kiko Olivass no pāris metriem izlīdzināja rezultātu.

Spēles 29.minūtē pēc Mesi piespēles Arturo Vidals apsteidza pretinieku aizsargus un atguva laukuma saimniekiem vadību. Piecas minūtes vēlāk Mesi ar izcilu brīvsitienu dubultoja barseloniešu vadību.

Tāpat Mesi guva arī nākamos vārtus, kad 75.minūtē, atrodoties ar muguru pret vārtiem, saņēma Ivana Rakitiča piespēli, pagriezās un raidīja bumbu tīklā. Argentīniešu superzvaigzne gan neapstājās un divas minūtes vēlāk Luiss Svaress pēc viņa piespēles panāca 5:1.

Citā mačā Madrides Atletico viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Alaves.

Mača 70.minūtē viesus vadībā izvirzīja Alvaro Morata, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Lukass Peress panāca neizšķirtu.

Spānijas čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 22 punktiem desmit spēlēs ir Barcelona, kam ar 20 punktiem desmit un 11 mačos seko attiecīgi Granda un Madrides Atletico, pa 19 punktiem desmit cīņās ir Sansevastjanas Real Sociedad un Sevilla vienībām, bet pirmo sešinieku ar 18 punktiem deviņos dueļos noslēdz Madrides Real.