PSG zaudē arī otrajā jaunā Francijas čempionāta spēlē

Francijas futbola čempionāta komanda Marseļas Olympique svētdien emocijām un arī noraidījumiem bagātā spēlē uzvarēja valsts čempioni Parīzes Saint-Germain (PSG).

Marseļas "Olympique" viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja PSG, kas šosezon divās spēlēs vēl nav tikusi pie uzvaras.

Uzvaras vārtus spēles 31.minūtē soda laukumā guva Florians Tovēns, kurš pielaboja partnera centrēto bumbu, kas tika izspēlēta no standartsituācijas.

62.minūtē vārtus iesita arī parīzietis Anhels di Marija, taču soģis "golu" neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ.

Notikumiem piesātināta izvērtās spēles galotne. Pirmais ķīviņš sākās starp Neimaru un Marseļas aizsargu Alvaro Gonsalesu. Abi spēlētāji dažas minūtes apmainījās ar laipnībām, bet pēcāk Neimars pretiniekam iepliķēja pa pakausi. Neilgi pēc tam savā starpā saķērās vēl vairāki spēlētāji, un brīžiem bija redzami sitieni ar kāju, kā arī ar roku.

Gala rezultātā tiesnesis trīs sarkanās kartītes piešķīra PSG spēlētājiem Leivinam Kurzavam, Leandro Paredesam un Neimaram, bet no Marseļas komandas laukumu spiesti bija pamest Dario Benedeto un Žordans Amavi.

Neimars vēlāk sarunā ar medijiem norādīja, ka Gonsaless izteicis rasistiskas piezīmes, tāpēc vienīgā nožēla brazīlietim ir par to, ka neizdevās "sadot" Marseļas spēlētājam.

PSG šajā spēlē nevarēja palīdzēt nesen pozitīvu Covid-19 provi nodevušais Kiljans Mbapē, kā arī Mauro Ikardi un Markinjoss.

Marseļas vienība PSG komandu viesos pēdējo reizi uzvarēja 2011.gadā.

Parīzes vienība šosezon divās spēlēs palikusi "sausā" un ierindojas 18.vietā. Zīmīgi, ka PSG savus pēdējos vārtus guva UEFA Čempionu līgas pusfinālā, kad ar 3:0 izdevās uzvarēt "Leipzig".